Paulina Ichnatowicz nie pojawi się już w "Pytaniu na śniadanie". Instagram/paulina.ihnat
Źródło: Instagram/paulina.ihnat
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 17 Listopada 2020

Nie pojawi się już w "Pytaniu na śniadanie". "Stacja mówi perfidne plugastwa"

Paulina Ihnatowicz, znana dietetyczka, występowała w programach śniadaniowych jako ekspertka do spraw żywienia. Ostatnio na swoim Instagramie wystosowała oświadczenie, w którym rezygnuje ze współpracy z telewizją publiczną. Swoje stanowisko przedstawiła w ostrych słowach.

Czy to warunki pracy sprawiły, że Ihnatowicz nie chce już więcej przyjmować zaproszeń do "Pytania na śniadanie"?

W TVP już nawet się nie kryją. Jacek Kurski wręczył 100 tys. zł. bliskiej osobieW TVP już nawet się nie kryją. Jacek Kurski wręczył 100 tys. zł. bliskiej osobieCzytaj dalej

Paulina Ihnatowicz rezygnuje ze współpracy z "Pytaniem na śniadanie"

Paulina Ihnatowicz, znana dietetyczka często zapraszana do programów śniadaniowych takich jak "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie", zrezygnowała ze współpracy z tym drugim. Mimo że od zawsze występowanie w telewizji i szerzenie zdrowego trybu życia było jej marzeniem, jej decyzja jest ostateczna.

Jak twierdzi, jej decyzja była podyktowana tym, co aktualnie dzieje się w telewizji publicznej i z czym ona sama nie chce być łączona. Na Instagramie wystosowała długie oświadczenie w tej sprawie.

- "Spełniłam to marzenie. Pierwszy raz 2,5 roku temu - DD TVN. Przeżywałam to tydzień. Potem od półtora roku regularnie PnŚ na TVP 2. W międzyczasie będąc w 36,6, Polsacie czy w TVP Info. I fajnie. Bo bardzo to lubię. Kocham gadać przed kamerami o swoich tematach" - napisała na początku wpisu.

- "Może Was zaskoczę ale nikt nie płaci za takie występy. Musisz poświęcić swój czas i swoją wiedzę, aby w takim programie wystąpić" - dodała. - "Przed COVID malowano i czesano przed programem - teraz już nie. Więc i na to dochodzi trochę czasu. Jeśli chcesz - przyjedzie po Ciebie miły Pan kierowca, który potem też Cię odwiezie. Więc czasu schodzi sporo."

Zmarła najbliższa osoba dla Justyny Steczkowskiej. Ogromny smutek i żal, wielka strataZmarła najbliższa osoba dla Justyny Steczkowskiej. Ogromny smutek i żal, wielka strataCzytaj dalej

- "Nigdy też nie dostałam nakazów czy zakazów co do moich wypowiedzi w PnŚ czy też poza PnŚ. Na nic osobiście nie narzekam, jeśli chodzi o moją współpracę z tą stacją. Wręcz przeciwnie" - twierdzi Ihnatowicz.

- "Pracują tam naprawdę fajni ludzie. Atmosfera jest cudowna! I to nie ich wina... że pracują w stacji, która zakłamuje rzeczywistość. Która manipuluje i obrzydliwie kłamie" - można przeczytać na jej Instagramie. - "Dziś ciężko o pracę. Dlatego ja rozumiem, że ludzie się jej trzymają. Ale przykro mi... bo nie chce już dłużej występować w stacji, która mówi tak perfidne plugastwa."

W następnej części wpisu oświadczyła: "nie będę przyjmowała zaproszeń do PnŚ, póki nie zmieni się władza czy też polityka TVP".

"Wiem, że ktoś wskoczy w moje miejsce"

- "Wiem, że ktoś wskoczy w moje miejsce. Wiem, że przyjdzie ktoś kto powie, że jesteś zakwaszony i picie alkalicznej wody Cię odtruje (czyt. czy inne bzdury). Wiem, że będę tęskniła za (czasem) cotygodniowymi wizytami w TV" - dodała. - "Przykro mi, naprawdę. Długo biłam się z myślami, jaką podjąć decyzje. Mimo, że nie ma w tych czasach specjalnych profitów takich występów, to po prostu bardzo to lubię. Ale dłużej nie mogę. Mam nadzieje, że do zobaczenia za kilka lat PnŚ."

Kuriozum, totalna wpadka w TVN24. Wyemitowali wpis z fejk konta Kuriozum, totalna wpadka w TVN24. Wyemitowali wpis z fejk konta "na****nywikary", do którego odniósł się Karczewski, bo też się nie zorientowałCzytaj dalej

Czy Ihnatowicz kiedykolwiek wróci do "Pytania na śniadanie"?

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Rzeczpospolita" nie pozostawiła suchej nitki. Polacy ocenili Kościół, wystawiając rachunek, najbardziej zaskakuje opinia młodych
2. Pobrało ją milion osób na telefon, a okazało się, że jest skrajnie niebezpieczna. Natychmiast pozbądź się aplikacji
3. Zażenowany Grzegorz Markowski przerwał milczenie ws. pieniędzy od Glińskiego. "Byłoby niemoralne"

źródło: [ofeminin.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Olaf Lubaszenko wytrwale dąży do zdrowia. Przeszedł niesamowitą metamorfozę
  2. Jesienią częściej niż zwykle jesz imbir? Miej się na baczności, możesz sobie poważnie zaszkodzić
  3. "Proszę Boga, aby przebaczył zmarłemu". Zaskakujące kondolencje abp. Gądeckiego w związku ze śmiercią kard. Gulbinowicza
  4. Na planie "The Voice of Poland" polały się łzy, niespodziewane. Do czego doszło i skąd tyle emocji?
  5. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Podczas podróży samochodem może dojść do najgorszego
  6. Teleskop ARIEL będzie zaglądał w atmosfery planet pozasłonecznych. ESA rozpoczyna prace