"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek wyjaśniła, dlaczego mężczyźni dopuszczają się zdrad.. Screen z "Pytania na śniadanie"Źródło: Screen z "Pytania na śniadanie"
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 16 Września 2020

Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymali

"Pytanie na śniadanie" przeszło niedawno istotne zmiany, w efekcie których jedną z nowych prowadzących popularnej śniadaniówki została Katarzyna Cichopek. W trakcie programu znana z "M jak miłość gwiazda" wyjaśniła, dlaczego mężczyźni dopuszczają się zdrad, wskazując, że jeśli "mężczyzna nie dostanie obiadu w domu, to zje na mieście".

Katarzyna Cichopek na powrót stała się aktywną celebrytką po tym, jak przedstawiciele popularnej śniadaniówki Telewizji Polskiej zaproponowali jej pozycję nowej prowadzącej "Pytania na śniadanie". Znana z długoletniej współpracy z serialem "M jak miłość" aktorka została tym samym telewizyjną partnerką Macieja Kurzajewskiego i z wolna po raz kolejny staje się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP.

Dotarli do rodziny, która wzięła udział w Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programuCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie". Kontrowersyjna wypowiedź Cichopek

W trakcie środowego wydania popularnej wśród widzów telewizji śniadaniówki zaproszeni do studia goście mieli za zadanie odpowiedzieć na pytanie dotyczące powodów stojących za zdradami mężczyzn, wskazuje plotkarski portal Pudelek.pl. Zaproszona do programu pani seksuolog wskazała, że zwyczajowym powodem zdrad jest niewystarczająca ilość seksu między partnerami. Jako kolejne możliwe powody wymieniono m.in. presję społeczną oraz potrzebę dotyczącą bycia docenionym przez drugą osobę.

Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywaneNiewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywaneCzytaj dalej

– Kobiety po narodzeniu dziecka oddalają się od mężczyzn, całą swoją uwagę kierują na potomstwo. Mężczyzna swoją robotę zakończył na etapie spłodzenia malucha i czuje się niepotrzebny – dodała Katarzyna Cichopek, cytowana przez wspomniany portal. Druga z zaproszonych ekspertek, z zawodu pani detektyw, wskazywała, że w swojej pracy spotyka się z przypadkami młodych małżeństw, w których doszło do zdrad, ponieważ po narodzeniu dziecka mężczyzna zaczął "szukać wrażeń gdzie indziej".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu
2. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło
3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

Tu na pierwszy plan po raz kolejny wyszła Katarzyna Cichopek. – Stare powiedzenie mówi, że jak nie zjesz obiadu w domu, to zjesz obiad na mieście, więc trzeba dbać! – wskazała nowa prowadząca "Pytania na śniadanie". W komentarzach serwisu Pudelek nie brakuje krytycznych uwag wobec wypowiedzi aktorki. "Współczuje każdemu, kogo związek opiera się tylko na posiłkach", "Mega słabe", "Mega słabe! Dziecko mają oboje rodzice, o związek też dba się we dwojkę" - pisali internauci.

Kinga Duda otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Te słowa na pewno dotrą do Pałacu PrezydenckiegoKinga Duda otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Te słowa na pewno dotrą do Pałacu PrezydenckiegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Raczej nie ma po co podchodzić do bankomatów. Kilka największych banków w weekend odetnie klientów
  2. Dramatyczna relacja pasażerki autobusu. Co tam się wydarzyło? ZTM już wyjaśnia sprawę, będą oglądać monitoring
  3. Znaleźli porzuconego, rannego, chorego psa. Teraz proszą o pomoc wszystkich miłośników zwierząt
  4. Tadeusz Rydzyk dostał kolejne miliony z naszych podatków. Minister wcale się z tym nie kryje
  5. Niewiarygodne, czym zajmuje się mąż najbardziej tajemniczej dziennikarki "Wiadomości" TVP. Bywa porównywana do Danuty Holeckiej, ale wiemy o niej bardzo mało
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródło: Pudelek