Pytanie na śniadanie. (Zdj. Il. ) ; Pytanie na śniadanie TVP/14.11.20/Screen
Źródło: (Zdj. Il. ) ; Pytanie na śniadanie TVP/14.11.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Listopada 2020

"Pytanie na śniadanie": prezenter na żywo nie pozostawił suchej nitki na Edycie Górniak. Chwilę później pojawiła się w programie

Gigantyczna wpadka w programie "Pytanie na śniadanie". Prezenter wyśmiewał teorie spiskowe Edyty Górniak. Nawet nie zdawał sobie sprawy, że za kilka chwil piosenkarka weźmie udział w formacie śniadaniowym. Interweniował inny dziennikarz.

Wciąż nie milkną echa po nagraniu Edyty Górniak o statystach w szpitalach, podsłuchach i masowej depopulacji. Wokalistka, choć zadeklarowała, że nie mówiła o statystach, stała się obiektem kpin ze strony internautów, lekarzy i dziennikarzy.

Zmarł kardynał Gulbinowicz, który był skazany za czyny pedofilskie oraz współpracę SBZmarł kardynał Gulbinowicz, który był skazany za czyny pedofilskie oraz współpracę SBCzytaj dalej

Dziennikarz w programie "Pytanie na śniadanie" nie mógł powstrzymać się od złośliwego komentarza. Chwilę po materiale dotyczącym czipowania i biohakerów w Szwecji zażartował z artystki.

Dziennikarz z programu "Pytanie na śniadanie" nie wiedział, że Górniak zaraz wejdzie na antenę

- Po pierwsze mam nadzieję, że nie ogląda nas teraz Edyta Górniak, bo jak ona dowie się o tych wszystkich rzeczach, jak stworzy kolejnego livestreama, to myślę, że polski internet się nie pozbiera. Mówimy o rzeczach, które dotyczą naszego DNA, którego nie widać gołym okiem, fal, których nie widać gołym okiem, więc teorie spiskowe czekają - deklarował Radek Brzózka podczas emisji "Pytania na śniadanie".

Co ciekawe, chwilę przed godziną 11 z produkcją miała połączyć się bohaterka żartów. Celem rozmowy była promocja nadchodzących odcinków talent-show "The Voice of Poland".

- Edyta będzie u nas w programie, pozwól, że dopiero rozważę, czy warto uderzać w te tony i zadawać jej te pytania, bo najważniejszy jest "The Voice of Poland". Z Tobą wolę rozmawiać o tym - interweniował Tomasz Kammel.

- Świata, który znaliśmy, już nie ma. On już nie istnieje, nie wróci. Mnie się dużo rzeczy w tamtym świecie nie podobało. Mnóstwo rzeczy. (…) Głupi kawałek plastiku podzielił ludzi. Staliśmy się sobie obcy (...) W maseczkach wdychamy własne spaliny - deklarowała gwiazda podczas live'a.

7-letni Gabryś został brutalnie pobity w Anglii tylko za to, że jest Polakiem. Przemoc i szykany trwały ponad pół roku, rodzice bezradni7-letni Gabryś został brutalnie pobity w Anglii tylko za to, że jest Polakiem. Przemoc i szykany trwały ponad pół roku, rodzice bezradniCzytaj dalej

Masę kłamstw oraz teorii spiskowych skrytykował dla "Wirtualnej Polski" specjalista, który na co dzień walczy o życie chorych na wirusa. - Muszę uderzyć mocno. Myślałem, że najgorszą rzeczą, jaką zrobiła pani Edyta, było zaśpiewanie hymnu na Mistrzostwach Świata, ale widzę, że są gorsze rzeczy. Ja mam krótki apel, żeby pani Edyta nie szkodziła polskiej ochronie zdrowia - powiedział lekarz Michał Domaszewski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zatrzymani po Marszu Niepodległości zostali zbadani alkomatem. Wynik zatrważa
2. Biedronka przedłuża hitową akcję. Do zdobycia nagrody warte nawet 3 tys. zł, czas tylko do soboty
3. OKO.press: Jarosław Kaczyński pilnuje, czy pod kościołami stoją policjanci

Jeszcze przed emisją "Pytania na śniadanie" medycy podkreślali, że działania artystki stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia. Górniak jest autorytetem dla tysięcy młodych Polek i Polaków, co sprawia, że bezpośrednio wpływa na ich myślenie oraz poglądy. - W ten sposób szkodzi naprawdę wielu ludziom, sieje dezinformację i pośrednio przyczynia się do wzrostu zachorowań, co przy niewydolnej służbie zdrowia jest skrajną nieodpowiedzialnością - dodawał Domaszewski.

Słowa wokalistki musiały wywołać niezły ubaw również wśród dziennikarzy "Pytania na śniadanie". Dla Marka Posobkiewicza deklaracje nie były powodem do radości, bowiem sam walczy z ciężkimi objawami zakażenia. - Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako „statystka”. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy „statyści” wychodzą na własnych nogach ze szpitala - czytamy we wpisie byłego Głównego Inspektora Sanitarnego do Edyty Górniak.

Rewelacyjna oferta Rossmanna powala na kolana. Kultowe perfumy tańsze o kilkadziesiąt złotych i wiele innych niespodzianek w obecnym okresieRewelacyjna oferta Rossmanna powala na kolana. Kultowe perfumy tańsze o kilkadziesiąt złotych i wiele innych niespodzianek w obecnym okresieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Amerykańska firma ogłasza, że stworzyła szczepionkę na COVID-19. Ma mieć blisko 95 proc. skuteczności
  2. Potrzebujesz tylko 5 minut, by przygotować przepyszne ciasto "Śnieżka". Prosty przepis, a efekt zachwyci każdego
  3. 36-latka pozbawiona życia przed szpitalem w Świętokrzyskiem. Przerażająca zbrodnia
  4. Rozpoznajesz tych narodowców? Policja prosi o pomoc
  5. Pełny lockdown i godzina policyjna całą dobę. Kolejne państwo w Europie wprowadza restrykcje dla podróżnych
  6. O lockdownie dowiemy się w wigilię? Minister Zdrowia wygadał się ws. wyjazdów w Święta
  7. Niesamowity krater na Marsie. Niezwykle rzadkie zjawisko zachwyciło astronomów

Źródło: [Pytanie na śniadanie/Wirtualna Polska]