Pytanie na śniadanie" z 8 marca 2020 roku.. "Pytanie na śniadanie" 8.03.2020Źródło: "Pytanie na śniadanie" 8.03.2020
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Października 2020

W programie „Pytanie na śniadanie” klamka ostatecznie zapadła? Tajemniczy wpis prowadzącej może potwierdzać rewolucję

Śniadaniówka TVP, "Pytanie na śniadanie", przechodzi ostatnio przez niemałe zawirowania. Niewykluczone, że wobec serii doniesień dotyczących zamieszania w oszustwa podatkowe z pracy odejdzie Marcelina Zawadzka. Modelka opublikowała zagadkowy wpis.

Popularna śniadaniówka Telewizji Polskiej w ostatnich tygodniach przeszła przez szereg istotnych zmian. Przypomnijmy, że produkcja "Pytania na śniadania" zdecydowała o zwolnieniu z pracy Roberta El Gendy'ego i Tamary Gonzalez. Sposób przekazania decyzji prowadzącym trudno uznać za wyraz klasy ze strony TVP. O planach publicznego nadawcy prezenterów poinformowano bowiem za pomocą SMS-a, a już wkrótce na ekranie pojawili się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Co się dzieje? Mąż gwiazdy Co się dzieje? Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN" odchodzi ze stacjiCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie" bez prowadzącej?

Nie mniejsze kontrowersje dotyczą Marceliny Zawadzkiej, która zdaniem plotkarskich portali ma być zamieszana w oszustwa podatkowe. W momencie opublikowania doniesień dotyczących roli modelki w centrum skandalu z przekrętami podatkowymi w tle prezenterka przebywała na urlopie i, jak zwraca uwagę Wirtualna Polska, od tamtego momentu nie powróciła do pracy w "Pytaniu na śniadanie".

Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutroWażne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutroCzytaj dalej

Mimo że zarówno Zawadzka, jak i Telewizja Polska zapewniały, że już wkrótce celebrytka wróci do prowadzenia popularnej wśród telewidzów śniadaniówki, część mediów twierdziła uparcie, że była Miss Polonia z pewnością pożegna się z pracą, a publiczny nadawca rozpoczął już poszukiwania nowej prowadzącej. Mimo braku oficjalnego potwierdzenia doniesień oliwy do ognia dolała sama zainteresowana, publikując dość zagadkowy wpis w mediach społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim sprzed 30 lat, wszystkich zastanawia jeden szczegół. Wiecie jaki?
2. Policjanci znaleźli w sklepie woreczek, zawartość ich onieśmieliła. Teraz szukają szczęśliwego właściciela
3. Elżbieta Jaworowicz wcale nie jest taka jak w "Sprawie dla reportera"? Najbliżsi współpracownicy odpowiedzieli na oskarżenia wobec gwiazdy TVP

Za pośrednictwem Instagrama Marcelina Zawadzka puściła, jak się zdaje, oko do fanów, zapewniając, że "wszystko się kończy". "Wizja radości, harmonii i spokoju. Ale czasami wszystko odwraca się do góry nogami... Może nadejść taki czas, że uznasz, iż wszystko się kończy – a to będzie dopiero początek", czytamy we wpisie modelki. W opublikowanych pod fotografią komentarzach użytkownicy Instagrama życzyli modelce powrotu do pracy oraz rychłego wyjaśnienia sytuacji. "Powodzenia, trzymam kciuki, by wszystko się wyjaśniło. Siły życzę!". "Wracaj jak najszybciej do PnŚ. Bądź do innego programu. Telewizja potrzebuje takich energicznych, pozytywnie zakręconych osobowości w tych ponurych czasach tego nieszczęsnego koronawirusa".

Wpis Marceliny Zawadzkiej.

Nie sposób wykluczyć, że w przytoczony powyżej sposób prezenterka żegna się z Telewizją Polską.

Źródła: WP

Wchodząc do Lidla, możecie bardzo się zdziwić. Biedronka również dokonuje zmian, zapadły poważne decyzjeWchodząc do Lidla, możecie bardzo się zdziwić. Biedronka również dokonuje zmian, zapadły poważne decyzjeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Brakuje Ci już maseczek? Od jutra sieciówka będzie je sprzedawać za bezcen
  2. Będą bojkotować sklepy i bazary, już skrzykują się w internecie. Powód jest zatrważający
  3. W twoim domu może być niepozorna moneta, warta prawdziwą fortunę. Niewielu wie, gdzie jej szukać
  4. Mąż wprowadził nową partnerkę z 4 dzieci do domu, a z panią Haliną ma 3, wszystkie chore. Interwencja Polsatu
  5. Wiadomości TVP wysoko ponad chmurami? Kuriozum, opowiadają o rzekomej serii "ataków", szczują na mniejszości
  6. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News