Marcin Wójcik. Screen - Pytanie na śniadanie/TVPŹródło: Screen - Pytanie na śniadanie/TVP
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 8 Lipca 2020

Czytał i płakał. Michał Wójcik w "Pytaniu na śniadanie" pokazał wiadomość od chorej partnerki

Pytanie na śniadanie: Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru rozpłakał się na wizji. Przeczytał poruszającą wiadomość od swojej partnerki. Miłość jego życia choruje na raka.

Michał Wójcik w programie „Pytanie na Śniadanie” podziękował za wsparcie jakie ludzie okazali jego partnerce Jani. Ukochana gwiazdora choruje na nowotwór i potrzebuje środków na sfinansowanie leczenia. Komik z kabaretu Ani Mru-Mru zdecydował się na wystąpienie w telewizji, aby móc opowiedzieć więcej o chorobie partnerki i przede wszystkim podziękować wszystkim za olbrzymią pomoc, jaką Jani otrzymała od fanów artysty. Gwiazdor na wizji przeczytał wiadomość od Jani.

GW: Nie tylko biskup Edward Janiak krył księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatuGW: Nie tylko biskup Edward Janiak krył księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia

2. Chcą wprowadzić do kraju kolejne restrykcje. Zaskakująca odpowiedź premiera europejskiego kraju 

Łzy wzruszenia w "Pytaniu na śniadanie"

Gdy czytał podziękowania swojej partnerki w programie "Pytanie na śniadanie", zaczął płakać ze wzruszenia. „Kochani, nieoceniona jest pomoc i wsparcie, które od was dostałam. Uwielbiam dawać, jednak z przyjmowaniem mam wyzwanie. Choroba pokazała mi, że jestem człowiekiem małej wiary. Wy sprawiliście, że chcę się zmienić na lepsze, że zaczynam wierzyć. Jestem wdzięczna za każdy grosz, a najbardziej za słowa wsparcia i modlitwę, bo to one dały mi siłę. Gdy w dniu moich urodzin spojrzałam na zbiórkę, gdzie kwota przekroczyła oczekiwany rezultat, byłam onieśmielona, że jest tylu dobrych ludzi.” – w swoim apelu mówiła partnerka Michała Wójcika. Artysta postanowił nagrać również podziękowania w postaci filmiku, który później zamieścił w serwisie YouTube. 

Michał Wójcik dziękuje na Instagramie

 

Partnerka członka kabaretu Ani Mru-Mru walczy z nowotworem
 

Kilka dni temu komik Michał Wójcick z kabaretu Ani Mru-Mru poinformował, że jego partnerka choruje na raka. Zamieścił w sieci nagranie, w którym prosi o pomoc pieniężną, która pozwoli uratować życie jego ukochanej. „Kochani, całe życie pomagałem; dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc” – apelował na nagraniu Michał Wójcik. Jego słowa spotkały się z olbrzymią reakcję internautów. Cała kwota została zebrana w zaledwie trzy dni. Wójcik postanowił podziękować wszystkim za okazaną pomoc. Fanom dziękował również w programie TVP: "Pytanie na śniadanie".

Zobacz wideo

Zdjęcie wyróżniające do tekstu to screen z programu TVP - Pytanie na śniadanie, wyemitowanego w TVP 2, 8.07.2020. 

Źródło: [rmf.fm, Instagram, YouTube, TVP]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stanął przed sądem, bo puścił bąka. Bezprecedensowy proces we Wrocławiu
  2. Porażające odkrycie w Warszawie. Miał drut wokół bioder
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Niesamowite nagranie. Pszczoły zwalczają atak szerszenia gotując go na miejscu