"Pytanie na Śniadanie". "Pytanie na Śniadanie kupione"
Źródło: "Pytanie na Śniadanie kupione"
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Sierpnia 2020

Gwiazda Pytanie na śniadanie "modli się, aby TVP jej nie zwolniło". Dramat prezenterki

"Pytanie na śniadanie" przez możliwe działania Marceliny Zawadzkiej znalazło się w samym sercu kolejnej afery. Prowadząca została oskarżona o czerpanie korzyści z tak zwanej karuzeli vatowskiej. Wiemy też, że dziennikarka przyznała się do części zarzucanych czynów.

Od długiego czasu program śniadaniowy TVP był prowadzony przez Marcelinę Zawadzką, która cieszy się niemałą sympatią ze strony widzów. Okazuje się, że po latach sława usłyszała poważne oskarżenia. W najbliższej przyszłości jej sprawą może zająć się wymiar sprawiedliwości. Do czasu wydania prawomocnego wyrokiu gwieździe grozi kara więzienia. Przypomnijmy, że "Pytanie na śniadanie" niezwykle wpłynęło na rozwój prezenterki. Warto podkreślić, że w przeszłosci brała udział w zawodach miss. Przynosiło jej to wiele sukcesów. Teraz jej możliwości oraz kariera stanęły pod znakiem zapytania.

Sanepid pilnie poszukuje Polek i Polaków, którzy odwiedzili popularną lokalizację. Może chodzić o tysiące osóbSanepid pilnie poszukuje Polek i Polaków, którzy odwiedzili popularną lokalizację. Może chodzić o tysiące osóbCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie" zwolni Marcelinę Zawadzką?

O zarzutach znanej i lubianej dziennikarki informował portal Plejada.pl. Organy ścigania przedstawiły jej poważne zarzuty. Dotyczą przede wszystkim "prania brudnych pieniędzy". Marcelina Zawadzka mogła czerpać korzyści z oszustw skarbowych oraz formalnego używania fałszywych deklaracji podatkowych. Medium podawało, że prowadząca "Pytania na śniadanie" początkowo obwiniała swojego księgowego. Dopiero po wnikliwym śledztwie postanowiła przyznać się do dwóch z trzech zarzutów. Redaktorzy wskazują, że sława nie przyznała sie do włączenia do legalnego obrotu środków finansowych, pochodzących z przestępstwa.

Zgromadzenie w samym sercu Warszawy, zebrani blokują policję. Nie chcą dopuścić do zatrzymaniaZgromadzenie w samym sercu Warszawy, zebrani blokują policję. Nie chcą dopuścić do zatrzymaniaCzytaj dalej

Za wymieniane przestępstwa Marcelinie Zawadzkiej grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. W ostatnim czasie prowadząca "Pytanie na śniadanie" miała szukać dla siebie nowego formatu. Z doniesień "Pudelka" wynika, że szukała inspiracji na nowy, autorski program. Media plotkarskie spekulowały, że inicjatywa dziennikarki miała sprowadzać się do rozmów na tematy społeczne. Prezenterka utraciła już swoje stanowisko w "The Voice of Poland". "Super Express" podaje, że zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

"Pytanie na śniadanie" jest ostanim miejscem zapewniającym zatrudneinie Marcelinie Zawadzkiej. W momencie gdyby medium odmówiło jej dalszej wspólpracy, dziennikarka pozostałaby na lodzie. "Pudelek" tłumaczy, że kobieta nie ma najmniejszych szans na awans zawodowy. "Dziś Marcelina wie, że nie ma szans na własny program i modli się, żeby władze TVP jej nie zwolniły" - czytamy w kolorowej prasie.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z "Pytanie na śniadanie".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w starostwie. Pracownik chory na COVID-19
  2. Ministerstwo zapowiada nowy wymóg dot. maseczek. Ekspert: “brak prawnego znaczenia”
  3. Kinga Duda zrobiła coś niezwykle wymownego podczas zaprzysiężenia. Drobny szczegół mówi więcej niż tysiąc słów
  4. Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy oprotestowane. W Sejmie rozgrywają się niespodziewane sceny
  5. "Pasztetowe wieszaki z wąsem". Ekspert TVP odrażająco wyzywał kobiety w telewizji, której dziennikarz teraz dostał zdumiewający patronat medialny
  6. Prawdziwy armagedon na plaży w Dębkach. W głowie się nie mieści

Źródło: [Plejada/Super Epress]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!