Pytanie na śniadanie TVP. Pytanie na śniadanie.tvp.pl/03.09.20/Screen
Źródło: Pytanie na śniadanie.tvp.pl/03.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Września 2020

"Pytanie na śniadanie" w nieznanym dotąd wydaniu. Uwagę widzów przykuł jeden szczegół - o co chodzi?

"Pytanie na śniadanie" TVP zaskakuje zmianami prowadzących. Gwiazda "M jak miłość", Katarzyna Cichopek po swoim debiucie usłyszała różne opinie. Część widzów doceniła jej kunszt i zaangażowanie. Inni skrytykowali prezenterkę. Wskazywali, że zjadł ją stres.

Programy śniadaniowe od kilku dni budzą niemałe emocje. Wszystko za sprawą zmian kadrowych, które wprowadza zarówno ekipa "Dzień dobry TVN", jak i "Pytanie na śniadanie". Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Tamara Gonzalez oraz Robert El Gendy zakończyli współpracę z konkurującymi stacjami. Na ich miejsce weszła Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Debiuty nowych par zostały też ocenione przez widzów. Nie każdy otrzymał pozytywne wiadomości po zakończeniu prac na planie.

Anna Lewandowska panicznie stara się odratować swoje dobre imię, ale niestety jeszcze bardziej się pogrąża. Czy teraz przesadziła?Anna Lewandowska panicznie stara się odratować swoje dobre imię, ale niestety jeszcze bardziej się pogrąża. Czy teraz przesadziła?Czytaj dalej

"Pytanie na śniadanie" TVP z Katarzyną Cichopek. Gwiazda "M jak miłość" zaskakuje

Przypomnijmy, że "Pytanie na śniadanie" zmaga się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Tamara Gonzalez opublikowała nagranie, na którym ujawniła, jak traktowały ją władze TVP. Otwarcie zadeklarowała, że "czuła się terroryzowana". Telewizja Polska postanowiła zrezygnować z promowania nowych i młodych twarzy, które miały ocieplić nadszarpnięty wizerunek stacji. Tym razem zainwestowano w sprawdzonych dziennikarzy. Okazuje się, że nie każdemu spodobał się sposób, w jaki Katarzyna Cichopek poprowadziła "Pytanie na śniadanie".

Nie dajcie się oszukać. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie, wszyscy powinni być przygotowaniNie dajcie się oszukać. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie, wszyscy powinni być przygotowaniCzytaj dalej

Stres, sztuczny uśmiech oraz pomyłki, to zaledwie część zarzutów skierowanych do Katarzyny Cichopek. Przedstawiamy część komentarzy, jaki padły pod adresem gwiazdy: "Pani Kasiu jest świetnie! Ma Pani mnóstwo pozytywnej energii", "Gorzej chyba nie mogli wybrać", "Jestem pozytywnie zaskoczona", "Najgorsza para niestety". Należy jednak podkreślić, że sympatycy aktorki "M jak miłość" uznali ją za jedną z lepszych prowadzących. Prezenterka TVP ma też niemałe doświadczenie w pracy przed kamerą. Premiera nowego sezonu programu śniadaniowego mogła jednak wywołać stres. Niewykluczone, że następne odcinki spotkają się z lepszą reakcją ze strony widzów Telewizji Polskiej.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2. Jej smak zaskakuje. Przepyszna sałatka z kiszonych ogórków z sosem musztardowym

"Pytanie na śniadanie" TVP z Katarzyną Cichopek stanowi nie lada zmianę. Gwiazda "M jak miłość", jak podaje "Super Express", zarobi wielkie pieniądze na prowadzeniu programu śniadaniowego. Reporterzy medium wskazali, że prezenterka ma otrzymywać aż 25 tysięcy złotych miesięcznie. Należy jednak podkreślić, że doniesienia te nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Telewizję Polską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tylko wyszła z psem na spacer i odkryła wyjątkowe znalezisko. Okazało się jednak bardzo niebezpieczne
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: [Wirtualna Polska]