Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Pytanienasniadanie.tvp.pl/kadr z filmuŹródło: Pytanienasniadanie.tvp.pl/kadr z filmu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 3 Września 2020

Debiut Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w Pytaniu na Śniadanie. Nie wszyscy widzowie byli zadowoleni

Debiut Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jako prowadzących programu „Pytanie na śniadanie” podzielił widzów. Jedni twierdzą, że świetnie sobie poradzili, inni wręcz przeciwnie. Pojawiły się również wyśmiewające opinię.

Telewizja TVP2 wprowadziła kolejne zmiany w swoim programie śniadaniowym. Jakiś czas temu media obiegły informacje, według których nowymi prowadzącymi programu „Pytanie na śniadanie” zostaną Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek. Dzisiaj para prowadzących zaliczyła swój debiut.

Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelmPodchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży probelmCzytaj dalej

„Pytanie na śniadanie”: jak wypadli nowy prowadzący?

 
Nowa para prowadzących zastąpiła Tamarę Gonzalez Perea i Roberta El Gendy’ego, którzy niedawno pożegnali się ze śniadaniówką, przy okazji zdradzając kilka negatywnych faktów związanych ze współpracą z programem. Fani byli w szoku i podchodzili do decyzji TVP2 z dużym sceptycyzmem. Produkcja zdecydowała się jednak pozostać przy swojej decyzji i nowy dzisiaj duet prezenterów otrzymał swoją pierwszą szansę na antenie. Jak poszło mi prowadzenie programu? Swoją opinię na ten temat dosyć żywiołowo przedstawiali internauci.

Katastrofalne dane. Eksperci nie mają wątpliwości. Czekają nas głodowe emeryturyKatastrofalne dane. Eksperci nie mają wątpliwości. Czekają nas głodowe emeryturyCzytaj dalej

„Pytanie na śniadanie”: krytyka i pochwały

 
3 września to dzień debiutu Cichopek i Kurzajewskiego na antenie TVP2. Już w czasie trwania programu nie milkły echa dotyczące ich występu. Część z nich była całkowicie zaskoczona, gdyż wcześniej nie wiedzieli o zmianie prowadzących.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

Oto niektóre z pozytywnych komentarzy, jakie zostały zamieszczone w sieci: „Pani Kasiu jest świetnie! Ma Pani mnóstwo pozytywnej energii”, „Jestem pozytywnie zaskoczona”. Pojawiły się również te mniej przychylne: „Najgorsza para niestety”, „Gorzej chyba nie mogli wybrać" – dodają inni.

Zdjęcie wykorzystane w artykule jestem kadrem z nagrania programu "Pytanie na śniadanie". 

Źródło: [plotek.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje