Puławy: Nagranie, na którym widać, jak grupa młodzieży skacze z balkonu, obiegło sieć. Sprawą zajęła się już policja.. Pixabay/birglŹródło: Pixabay/birgl
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Kwietnia 2020

Niepokojące nagranie z Puław. Nagle z balkonu zaczęli wyskakiwać kolejni, młodzi ludzie, niestety mieli ze sobą też psa

Puławy: Nagranie, na którym widać, jak grupa młodzieży ucieka z balkonu z pierwszego piętra, obiegło sieć. Jedna z dziewczyn skacze trzymając psa, który w pewnym momencie wypada jej z rąk, po czym szybko jest przez nią łapany. Sprawą zajęła się już puławska policja oraz organizacje chroniące prawa zwierząt.

W serwisie YouTube pojawiło się niepokojące nagranie przedstawiające grupę młodych ludzi, którzy postanowili opuścić mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze w nietypowy sposób. Skorzystali z opcji ewakuacji balkonem, zamiast klatką schodową. Sprawiali wrażenie, jakby przed czymś uciekali. Autor nagrania zamieszczonego na YouTube, w jego nazwie sugeruje jakoby uciekali przed policją. Ta zaś już zajęła się sprawą ich niecodziennego wybryku i analizuje nagranie, które jest już w jej rękach.

Właśnie zakończono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka na rzece Kwisa. Najnowsze doniesienia policji niepokojąWłaśnie zakończono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka na rzece Kwisa. Najnowsze doniesienia policji niepokojąCzytaj dalej

Puławy: Nagranie, na którym widać, jak grupa młodzieży skacze z balkonu, obiegło sieć. Sprawą zajęła się już policja

Nieco ponad minutowe nagranie, przedstawiające ewakuację grupy młodzieży balkonem z jednego z mieszkań w bloku, pojawiło się w sieci poniedziałek. Widać na nim, jak z balkonu zeskakuje siedem młodych osób w wieku szkolnym, a jedna z dziewczyn ma nawet ze sobą małego pieska. Miało to miejsce na jednym z puławskich osiedli. Sprawą zajęła się już policja oraz obrońcy praw zwierząt, którzy dopatrzyli się na nagraniu wykroczenia ze strony dziewczyny, polegającego na narażeniu życia i zdrowia psa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przyłapano ich na haniebnym czynie. Policja namierzyła z drona trzech mężczyzn, kiedy "czyścili podwórko"
2. Za kilkanaście godzin będzie niebezpiecznie. IMGW wydało ostrzeżenia, zagrożenie nadchodzi z południa

– Składamy wniosek o odbiór psa i zawiadomienie na policję – poinformowowała dzisiaj Agnieszka Śniegocka, prezes puławskiej fundacji "Przyjazna Łapa".

Nie ma jednak pewności, kiedy dokładnie powstał ten filmik. Jeżeli miało to miejsce w przeciągu ostatnich kilku tygodni, kiedy to w Polsce trwa epidemia koronawirusa i są w związku z tym wprowadzone obostrzenia, mogło wówczas dojść do złamania zakazu zgromadzeń. Dochodzi do tego także obowiązujący od jakiegoś czasu nakaz noszenia maseczek ochronnych, których młodzież widoczna na nagraniu na sobie nie miała. Materiał trafił już w ręce puławskiej policji, która bada tę sprawę i jej okoliczności.

– Policjanci ustalili, że sytuacja przedstawiona na filmie mogła mieć miejsce w jednym z bloków przy ul. Leśnej w Puławach. W związku z tym, w Komendzie Powiatowej Policji prowadzone są czynności wyjaśniające. Zabezpieczone zostało nagranie, a funkcjonariusze ustalają personalia widocznych na nim osób – informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Policjanci zapowiadają, że o sytuacji powiadomią także inspekcję sanitarną.

Nagranie można zobaczyć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne odkrycia w sprawie pandemii. To schorzenie sprawia, że chorobę przechodzi się ciężej
  2. Dane z ZUS przerażają coraz bardziej. Wielu z nas może być w tragicznej sytuacji
  3. Polscy turyści wrócili na szlaki. W sieci pojawiły się oburzające zdjęcia i nie chodzi o tłumy
  4. W Polsce już nie rodzi się więcej dzieci? Stan sprzed programu 500 plus
  5. Ktoś celowo zniszczył samochód, którym pielęgniarka jeździła do szpitala. Karygodne zdarzenie w Gliwicach
  6. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe

Źródło: dziennikwschodni.pl