Psy mogły na siebie liczyć. Facebook/AFN Fundacja
Źródło: Facebook/AFN Fundacja
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 31 Grudnia 2019

Psy potrafią być lepsze niż ludzie. Ranny kundelek niewyobrażalnie cierpiał, niezwykła postawa jego przyjaciela

Psy, tak jak i wiele innych zwierząt, odczuwają szerszą gamę emocji, niż niektórym mogłoby się wydawać. Tęsknią, kochają i reagują, kiedy ich bliskim dzieje się krzywda. Dowodem na to jest postawa psa, czuwającego przy swoim cierpiącym przyjacielu.

Do zdarzenia doszlo w sobotę. Przy S7 k. Ostródy, na pasie zieleni, leżał ranny pies, najprawdopodobniej potrącony przez samochód. Nie ma wątpliwości, że musiał koszmarnie cierpieć. Otuchy dodawał mu jego przyjaciel. Pies nie odstępował swojego rannego towarzysza aż do chwili pojawienia się pomocy.

Miejscowy proboszcz bez skrupułów rozlicza wiernych. Wyliczył nawet procent ich ofiarnościMiejscowy proboszcz bez skrupułów rozlicza wiernych. Wyliczył nawet procent ich ofiarnościCzytaj dalej

Psy mogą na siebie liczyć

Na szczęście, w końcu do psa przyjechał ambulans Alarmowego Funduszu Nadziei na Życie. Został wezwany przez osobę, której udało się zauważyć tragiczną sytuację. Inspektorzy zmuszeni byli prosić o pomoc policjantów z komendy powiatowej. Funkcjonariusze zatrzymali ruch, dzieki czemu rannego czworonoga udało się wyłowić.

Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie podziękował za wsparcie. Zabezpieczył oba psy. Na Facebooku inspektorzy wystosowali apel.

- Wracając do wczorajszej akcji na S7 na wysokości Ostródy i odpowiadając na Wasze telefony i wiadomości chcieliśmy podziękować w pierwszej kolejności osobie, która powiadomiła policję o leżącym psie na oddzielającym pasie zieleni, policjantom z KPP Ostróda na miejscu, którzy zatrzymali ruch i pomogli nam w zabezpieczeniu rannej suni a potem psa, lecznicy przy młynie za szybką pomoc w ustaleniu właścieli, gabinetowi weterynaryjnemu lek.wet. Mariusz Kuras za pracę poza godzinami pracy i w końcu naszym Inspektorom, którzy nie odpuścili aż psy bezpiecznie opuściły S7. PILNUJCIE SWOICH PODOPIECZNYCH i reagujcie widząc potrącone zwierzę ! - czytamy.

Psy mogły na siebie liczyć

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć

3. Politycy PiS napisali wiersz o Morawieckim. Urocze

4. Miejscowy proboszcz bez skrupułów rozlicza wiernych. Wyliczył nawet procent ich ofiarności

5. Ciemna strona kardynała Dziwisza. Będzie musiał tłumaczyć się z przeszłości

6. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media