Psy w wózku
Źródło:Twitter/Narodowy Lublin
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 10 Listopada 2019

Wielka tragedia narodowców. Yorki w wózku to dla nich upadek cywilizacji

Psy rasy york, podróżujące w dziecięcym wózku, wprawiły narodowców w prawdziwą trwogę. Początkowo, podejrzewaliśmy, że skrajnie prawicowe konto "Narodowy Lublin" jest rodzajem satyry na radykalne środowiska. Wszystko wskazuje na to, że nawołujący do nienawiści profil, odzwierciedla realne poglądy prowadzącej go osoby. Wśród obserwujących ma m.in. znanego ze swoich ksenofobicznych i rasistowskich wystąpień, byłego księdza, Jacka Międlara.

"Narodowy Lublin" jawnie wspiera polityków Konfederacji i rozprzestrzenia treści, nawołujące do nienawiści. Nie widzimy sensu przytaczania ich. Naszą uwagę zwróciło jednak jedno, z udostępnionych przez profil nagrań.

Życie przerosło kabaret. Abp Jędraszewski podczas homilii mówił o prawach, które sam łamieŻycie przerosło kabaret. Abp Jędraszewski podczas homilii mówił o prawach, które sam łamieCzytaj dalej

Psy przeraziły narodowców

Na nagraniu widzimy wózek dla dziecka, ozdobiony różowymi wstęgami, z przewieszoną, tęczową torbą. W środku siedzą dwa urocze pieski rasy york. Trudno ocenić, w jakim dokładnie miejscu zarejestrowano sytuację, ale autor filmu mówi po polsku.

Ot, niegroźna scena, rozsierdziła narodowców z "Narodowego Lublina", którzy w pieskach zauważyli poważne zagrożenie oraz złowrogą symbolikę. W sprawę zamieszali nawet Roberta Biedronia i Adriana Zandberga.

- Oto kwintesencja postępu który przybył do nas z zachodu i zadomowil się na dobre. Zamiast małych dzieci w wózkach dla nich przeznaczonych jeżdżą małe pieski. Tak ma wyglądać przyszłość kreowana przez lewicę z Biedroniem i Zandbergiem na czele. Nigdy nie będzie naszej zgody! - skomentował nagranie "Narodowy Lublin".

Psy w wózku dla dzieci

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News