Psy w schronisku dostały prezenty na święta, które mogły sobie same wybrać. Niesamowita akcja!. facebook.com/DogsTrustIrelandOnlineŹródło: facebook.com/DogsTrustIrelandOnline
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Grudnia 2019

Psy w schronisku miały same wybrać sobie prezenty. Wzruszający efekt

Psy w schronisku dostały prezenty na święta, które pozwolono im wybrać sobie samodzielnie. Mogły wziąć, jakie tylko zapragną. Niektóre potrzebowały chwili na zastanowienie się, a inne od razu łapały w zęby zabawkę, która najbardziej wpadła im w oko i uradowane uciekały z nią. Nagranie z tej radosnej akcji zostało opublikowane w mediach społecznościowych.

Personel schroniska dla psów pozwolił w tym roku swoim podopiecznym samodzielnie wybrać prezenty na święta, które rozłożono na podłodze, a nagranie z tej radosnej akcji opublikowali na Facebooku i w serwisie YouTube.

Psiak nie miał wypadku, taki się urodził. Miał wiele szczęścia trafiając na cudownych ludziPsiak nie miał wypadku, taki się urodził. Miał wiele szczęścia trafiając na cudownych ludziCzytaj dalej

Psy w schroniku uszczęśliwione przez personel. Mogły wybrać sobie zabawki na święta

Czym byłyby święta bez prezentów? Podopieczni schronika Dogs Trust Ireland nie zostali w tym roku pominięci. Dzięki wspaniałym ludziom bezdomne psiaki zostały niezwykle uszczęśliwione - mogły same wybrać sobie prezenty na święta. Z okazji świąt Bożego Narodzenia wolontariusze i darczyńcy przygotowali dla czworonogów wiele zabawek. Personel schroniska uznał, że psy same najlepiej wiedzą, co sprawi im największą radość i najlepiej będzie, jak sami wybiorą to, co najbardziej przypadnie im do gustu.

W tym celu ułożono w rzędach wszystkie podarowane zabawki. Następnie do pomieszczenia po kolei wpuszczano psy, pozwalając im samodzielnie wybrać to, co się im najbardziej spodoba. Psiaki były przeszczęśliwe! Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu przez opiekunów ze schroniska, dzięki czemu powstał bardzo uroczy film. Takie nagrania to kolejna z fajnych form, dzięki której osoby, chcące adoptować psa, mogą lepiej przyjrzeć się czworonogom i wybrać tego, który najbardziej poruszy ich serca.

Fantastyczny pomysł i niesamowita akcja!

facebook.com/DogsTrustIrelandOnline

facebook.com/DogsTrustIrelandOnline

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych

3. Musiało się tak skończyć. Tadeusz Rydzyk powołał się na papieża Franciszka, mówiąc o Jędraszewskim

4. Piotr Adamowicz przerwał milczenie ws. zabójcy swojego brata

5. Największe hity Zenka Martyniuka są plagiatami? Porażające podobieństwo

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News