Psy zostały pocięte nożem w wyniku napływu złości i pijackiej agresji ze strony 22-letniego mieszkańca Chełma (woj. lubelskie).. Materiały policyjneŹródło: Materiały policyjne
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 9 Czerwca 2020

Miał zły humor, nie podobało mu się szczekanie psów, więc się na nich wyżył. Jego późniejsze zachowanie dowodzi, że ani przez sekundę nie przejął się ich cierpieniem

Psy zostały pocięte nożem w wyniku napływu złości i pijackiej agresji ze strony 22-letniego mieszkańca Chełma (woj. lubelskie). Sprawa dotyczy dwóch psów, na które mężczyzna w szale napadł z nożem, wychodząc z domu ich właścicielki. Gościł u niej na imprezie. Sąd Rejonowy w Chełmie wymierzył mu karę dziesięciu lat pozbawienia wolności.

22-letni mężczyzna miał dopuścić się okrutnej napaści na bezbronne, szczekające psy przy posesji jego znajomej, która była ich właścicielką. Ich szczekanie miało doprowadzić go do szału. To wystarczyło, by doszło do rzezi.

Tragedia po maturze. Wracali z egzaminu, doszło do wypadkuTragedia po maturze. Wracali z egzaminu, doszło do wypadkuCzytaj dalej

Psy brutalnie pocięte nożem przez agresywnego mężczyznę. Dostał 10 lat więzienia

22-latek wychodząc z imprezy, która odbywała się w domu właścicielki, postanowił do niego wrócić po nóż kuchenny i wykorzystać go wobec szczekających psów. Mężczyzna dosłownie wyżył się na nich i mocno je pokiereszował. Najbardziej ucierpiał duży owczarek. Weterynarze musieli mu założyć ponad 100 szwów.

- Policjanci zatrzymali w tej sprawie 21-letniego chełmianina, który przebywał dzień wcześniej na terenie tej posesji. Znaleźli i zabezpieczyli też nóż, którym mógł się posługiwać - poinformowała Ewa Czyż z chełmskiej komendy policji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zyskać może prawie pół miliona Polek i Polaków. Emerytura stażowa przysługuje w bardzo młodym wieku, a ile dokładnie wynosi?
2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

Jak podaje Super Express, 22-letni Bartosz B. decyzją sądu trafił do aresztu na 10 miesięcy, skąd wyszedł po dwóch miesiącach w wyniku przyznania się do winy i chęci dobrowolnego poddania się karze. Do odbycia pełnej odsiadki zostało mu jeszcze osiem miesięcy. Ponownie do więzienia trafi krótko po uprawomocnieniu się wyroku.

- Za dużo wypiłem - w ten sposób tłumaczył funkcjonariuszom swoje okrucieństwo.

- W toku badania klinicznego u zwierzęcia stwierdzono liczne, głębokie, sięgające mięśni i kości rany cięte okolicy nosa, pyska, oczodołów, czaszki, prawej okolicy łokciowej. Pies został znieczulony, wykonano chirurgiczne opracowanie i zszycie ran. Zastosowano leczenie antybiotykowe, przeciwzapalne, przeciwbólowe - brzmiała opinia wystawiona przez lekarzy weterynarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Wszystko ma zacząć się dosłownie za chwilę. Krzysztof Jackowski ostrzega Warszawiaków. Zdradzamy co powiedział
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Źródło: Super Express

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News