Psy. Pxhere.com
Źródło: Pxhere.com
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Maja 2020

Z polskiego schroniska zniknęły wszystkie zwierzęta. Niespodziewany efekt epidemii

Psy z polskiego schroniska musiały zmierzyć się z niespodziewanymi efektami pandemii koronawirusa w Polsce. Z przytułku zniknęły wszystkie zwierzęta. Zaskakujący skutek kwarantanny doprowadza pracowników oraz wolontariuszy do płaczu.

Sytuacja zwierząt w Polsce, w obliczu epidemii COVID-19 uległa dużej zmianie. Część z nich, zamknięta ze swoimi oprawcami, nie może otrzymać należytej pomocy z powodu obowiązujących obostrzeń. Natomiast druga grupa wreszcie może spędzić więcej czasu ze swoimi ukochanymi opiekunami. To, co wydarzyło się ze wszystkimi zwięrzętami z pewnego schroniska, poruszy nawet najtwardsze serca. W obliczu narzuconej przez pandemię sytuacji z ośrodka w Starym Sączu zniknęły wszystkie psy.

Duda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmoDuda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmoCzytaj dalej

Psy: Powód zniknięcia wszystkich zwięrzat z nowosądeckiego schroniska

Z relacji "Polsat News" dowiedzieliśmy się, że w schronisku dla zwierząt, w Starym Sączu zabrakło psów. Jest to wynikiem masowych adopcji czworonogów z powodu poczucia samotności, jaką wywołuje przymusowa kwarantanna. W rozmowie z redakcją "Polsatu" prowadzący przytułek Szymon Ziemka powiedział, że cała sytuacja jest wynikiem epidemii. Tłumaczy on, że psy działają jak istny antyepresant na psychikę zamkniętych w czterech ścianach ludzi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomo, dlaczego Andrzej Duda chce wyborów w maju. Wszystko się wydało, nie ma już wątpliwości
2. Na zakupach będą mogli cię zamknąć w izolatce. Wystarczy podejrzenie

Przypomnijmy, ze zgodnie z opinią ekspertów z "WHO" koty ani psy nie przenoszą wirusa SARS-CoV-2. Z informacji "Polsat News" wiemy, że niestety, liczne zapytania o możliwość przygarnęcia pupilów milkną z momentem luzowania wprowadzonych przez rząd obostrzeń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz nie ma wątpliwości w sprawie majówki. Polacy mają jeden zasadniczny problem
  2. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja
  3. Z polskiego schroniska zniknęły wszystkie zwierzęta. Niespodziewany efekt epidemii
  4. Niewyobrażalnie tragiczne, 31-latka chciała uczcić koniec kwarantanny zdjęciem. Niestety nie żyje
  5. Czy na ulicy obecnie nie można jeść i pić? GIS rozwiewa wątpliwości
  6. Premier przeprasza obywateli i sugeruje wcześniejsze zniesienie obostrzeń. Zaskakująca wiadomość z Włoch

Źródło: Polsat News