Przedszkole miejscem agresji wobec dziecka.. Sumter County Sheriffs Office
Źródło: Sumter County Sheriffs Office
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Sierpnia 2020

Przedszkolanka nie wiedziała, że monitoring jest włączony. Została natychmiastowo zwolniona z pracy

Przedszkole stało się miejscem, w którym doszło do jawnego aktu agresji wobec dzieci. Przedszkolanka uderzyła 5-letniego chłopca, a następnie rzuciła nim o ziemię. Wszystko zarejestrowały zamontowane w placówce kamery. Kobieta trafiła już do aresztu.

Szczegóły sprawy przytacza serwis tvp.info. Jak czytamy, do skandalicznego zachowania jednej z kobiet pracujących jako wychowawczyni w przedszkolu doszło na Florydzie. Wszystko zaczęło się od wyglądającej dość niewinnie kłótni między dwojgiem 5-latków. Chłopcy kłócili się o zabawkę.

Dziennikarka Dziennikarka "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucona na bruk. Ujawnia porażającą prawdę nt. pracy w TVP, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Przedszkole miejscem ataku na dziecko

W pewnym momencie kobieta podeszła do jednego z nich, uderzyła go w głowę, po czym z ogromną siłą cisnęła nim o podłogę. Skandaliczne zachowanie najprawdopodobniej nigdy nie ujrzałoby światła dziennego, gdyby nie zainstalowana w budynku kamera monitoringu, która zarejestrowała całe zajście.

Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o Co się dzieje z Moniką Olejnik? Wbiła szpile TVP, mówi o "wolnych mediach", nagranie obiegło siećCzytaj dalej

Rzecz, jak należało się spodziewać, nie skończyła się najkorzystniej dla agresywnej kobiety. Odpowiedzialna za wychowanie najmłodszych przedszkolanka została zwolniona z pracy, a następnie trafiła do aresztu, z którego wyszła po wpłaceniu 1,5 tys. dolarów kaucji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. GIS ostrzega Polaków przed śmiertelną substancją. Ogromne niebezpieczeństwo 2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna 3. Jeszcze tylko podpis prezydenta i wjedzie nowa opłata. Wpływy będą ogromne

Kobieta najprawdopodobniej usłyszy jednak zarzut bezprawnego zachowania wobec dziecka, wskazało biuro szeryfa hrabstwa Sumter. O sprawie poinformowano ponadto amerykański Departament Usług Społecznych.

Źródło: [WACH.COM, FACEBOOK]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  2. “Won z Mojego Miasta...”. Żona posła PiS zaatakowała dziewczynę z tęczową torebką?
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas jesienią. Czarny scenariusz zaczyna się spełniać

Źródło: tvp.info / Sumter County Sheriffs Office