Przedszkolanka z Łodzi rzuciła trzyletnim chłopcem
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Grudnia 2019

Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia

Przedszkolanka z Łodzi zachowała się w skandaliczny sposób. Kobieta w nerwach szarpała, a następnie rzuciła trzyletnim chłopcem. Wszystko nagrał z ukrycia przerażony ojciec dziecka. Nagranie szokuje.

Ojciec trzyletniego chłopca nagrał z ukrycia skandaliczny moment. Widać na nim, jak przedszkolanka szarpie, a następnie rzuca jego synem o podłogę. Kobieta została zwolniona z pracy, ale mężczyzna twierdzi, że zdecydowana reakcja ze strony placówki nastąpiła dopiero wtedy, kiedy udostępnił nagranie w mediach społecznościowych.

Czysta podłość. Dyrektorka zoo w Poznaniu straciła część premiiCzysta podłość. Dyrektorka zoo w Poznaniu straciła część premiiCzytaj dalej

Przedszkolanka rzuciła 3-letnim dzieckiem

30-sekundowy filmik, ukazujący skandaliczne zachowanie przedszkolanki z przedszkola nr 22 w Łodzi, opublikował w serwisie Facebook Pan Damian Zynger - ojciec 3-letniego chłopca, widocznego na nagraniu. Przedszkolanka najpierw siłą zaciąga dziecko do stolika, a później, gdy chłopiec próbuje wybiec z sali, łapie go i "wrzuca" do środka. W pomieszczeniu znajduje się inna opiekunka, która nie reaguje. Nagranie udostępniono 20 tys. razy.

Jak mówi ojciec dziecka w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim", jego syn od pewnego czasu nie chciał chodzić do przedszkola i zaczął nawet moczyć się w nocy. To wzbudziło czujność rodziców.

- Dzień wcześniej widziałem podejście tej pani. Płacz dziecka spotkał się z uwagą "ciekawe, który to tak wyje". Wiedziałem, że coś jest nie tak - powiedział Dziennikowi Łódzkiemu Pan Zynger. Ojciec dziecka ukrył się z telefonem, a dziecko do przedszkola wprowadziła jego żona. Potem zostało pod opieką przedszkolanki i dosłownie w ciągu chwili doszło do tak przerażającej sceny. Wtedy właśnie powstało nagranie. - W pewnym momencie zobaczyłem, jak próbuje nim rzucić. Nie wytrzymałem i pobiegłem ratować syna. Dlatego nagranie jest urwane - tłumaczy ojciec chłopca.

Przedszkolanka została zwolniona z pracy. W przedszkolu pracowała kilkanaście lat i, jak podkreśla dyrektorka placówki - Magdalena Jędrzejczak, nigdy nie było na nią żadnych skarg. - Nigdy nie dotarły do mnie sygnały o takich zachowaniach. Sama też zaglądam do grupy trzylatków i nic nie zauważyłam - powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zygmunt Chajzer dokonał niewyobrażalnego. Powinien być wzorem dla swojego syna

2. Twoje dziecko chodzi do podstawówki? Według podstawy ksiądz zada mu intymne pytania

3. Strasburger się przyznał. Bez oporów oświadczył, że nie było go przy żonie, mieszane opinie

4. Rodzice Roksany Węgiel zdradzili jej ambicje. Porównanie do ikony nie wszystkim się spodoba

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach