Prognoza pogody. (zdj. Il.) ; Pixabay/TheOtherKevŹródło: (zdj. Il.) ; Pixabay/TheOtherKev
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Lipca 2020

Zapowiedzi na najbliższe dni pozostawiają wiele do życzenia. Wielu nie takich wakacji się spodziewało, niestety pogoda da Polakom w kość

Prognoza pogody z pozoru może wydawać się spokojna. Niestety już za kilka dni możemy zmierzyć się z burzami, silnymi opadami oraz porywistym wiatrem. Wskazania synoptyków nie pozostawiają złudzeń. Na co powinniśmy przygotować się tym razem?

W ostatnich miesiącach w Polsce zmagamy się ze skrajnymi anomaliami pogodowymi. Na niebezpieczeństwo szczególnie narażeni byli mieszkańcy Podkarpacia i Małopolski. To właśnie tam miały miejsce silne burze oraz ulewy, które powodowały straty materialne i lokalne podtopienia. Media wielokrotnie informowały o pilnych interwencjach straży pożarnej, która w dzień i nocy musiała walczyć z żywiołem.

Samolot naglę runął na dach domu wielorodzinnego, są ofiary śmiertelne. Tragiczna akcja niemieckich służb, jest nagranieSamolot naglę runął na dach domu wielorodzinnego, są ofiary śmiertelne. Tragiczna akcja niemieckich służb, jest nagranieCzytaj dalej

Prognoza pogody: burze i silne deszcze już w najbliższej przyszłości

Również w Warszawie miały miejsce silne deszcze. Ujęcia z zalanych ulicy stolicy naszego kraju obiegły największe media. Temat prognozy pogody był też elementem kampanii. Zarówno zwolennicy Rafała Trzaskowskiego, jak i Andrzeja Dudy wytykali sobie katastrofy, do jakich dochodziło w polskich miejscowościach. Synoptycy przekazali komunikat w sprawie pogody na najbliższe dni. Wyjaśnijmy, że nie należy obawiać się niebezpiecznych zdarzeń.

Papież Franciszek wysłał specjalny list do polskiej rodziny. Dziś pokazują go największe media, duchowny pogrążył się w żałobiePapież Franciszek wysłał specjalny list do polskiej rodziny. Dziś pokazują go największe media, duchowny pogrążył się w żałobieCzytaj dalej

Wielu turystów nie będzie jednak zadowolonych z najnowszych informacji meteorologicznych. W całym kraju pogoda będzie dosyć zmienna. Między słonecznymi i ciepłymi dniami będą czekać nas burze i silne deszcze. Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem wysokich temperatur. Miejscami będziemy mogli odnotować nawet do 26 stopni Celsjusza. Poza pólnocną Polską czekają nas jednak opady deszczu. Pierwsze dni sierpnia ponownie będą słoneczne. Jest to szczególnie dobra informacja przez wzgląd na obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Trwają poszukiwania wyjątkowego Polaka. Czeka na niego ponad milion zł, niesamowita wiadomość
 

Prognoza pogody przedstawiona przez synoptyków wskazuje, że będziemy mieli do czynienia ze zmieniającymi się zdarzeniami. W najbliższych dniach musimy przygotować się zarówno na słoneczne dni, jak i na nagłe deszcze z burzami. Urlopowicze powinni przygotować się na wiele wariantów pogodowych, podczas pakowania walizek. Niestety nadchodzący czas nie będzie wypełniony jedynie słońcem i dobrą pogodą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Skandal w Zakopanem. Oburzeni mieszkańcy się skarżą. Władze rozkładają ręce

Źródło: Gazeta.pl