Prognoza pogody na najbliższe dni mówi o załamaniu pogody.. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Września 2020

Nie dajcie się zmylić. Nadciągają całkowite zmiany, zacznie się już jutro, prognoza pogody nie pozostawia wątpliwości

Prognoza pogody na najbliższe dni mówi o znacznym załamaniu pogody. Mijający czwartek był zapewne ostatnim równie ciepłym dniem, a rozpoczynająca się jesień przyniesie nam mocne ochłodzenie i opady deszczu. Czeka nas prawdziwie deszczowy koniec tygodnia.

Choć jeszcze wczoraj mogliśmy się cieszyć iście letnią pogodą, prognoza na nadchodzące dni nie pozostawia złudzeń – początek jesieni przyniesie nam natychmiastowe ochłodzenie i częste opady deszczu. O pięknej, złotej scenerii w ten weekend możemy najprawdopodobniej zapomnieć. Już od piątku czeka nas załamanie pogody. W niektórych regionach Polski może ponadto zrobić się niebezpiecznie.

Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?Czytaj dalej

Prognoza pogody 24.09.20. Chłodny początek jesieni

Nad nasz kraj nadciągania załamanie pogody. Już jutro mieszkańcy m.in. centralnej Polski mogą spodziewać się ostrzerzeń wydanych przez IMGW. Dla przykładu, "Dziennik Łódzki" wskazuje, że burze z gradem spodziewane są w całym województwie. Poza gwałtownymi wyładowaniami atmosferycznymi piątek przyniesie również wzmożone opady deszczu (zdaniem synoptyków około 20 l/mkw). Wiejący wiatr w centrum powinien osiągać maksymalną prędkość około 70 km/h.

Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumieniaGwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

W weekend do Polski wtargnie arktyczne powietrze, wobec czego odczuwalna temperatura gwałtownie spadnie. Dodajmy, że wyż, który do tej pory bronił nas przed pogorszeniem aury, zostanie zwyciężony przez głęboki niż baryczny, który nadejdzie znad Wielkiej Brytanii. Temperatura w najbliższą niedzielą nie powinna przekroczyć 20 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie w Kielcach, Łodzi oraz Katowicach (miejscami zaledwie 11 stopni Celsjusza).

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jacek Kurski ma powody do radości. Kolejne miliony z naszych kieszeni wpłyną na konto TVP
2. Wystarczy wypić sok z jednego ziemniaka dziennie, by poczuć jego dobroczynnie działanie. Tanie rozwiązanie, a efekty zadziwią każdego
3. Jarosław Jakimowicz po 7 latach zdał sobie sprawę, że jest obiektem kpin. Postanowił odpowiedzieć

Od zachodu nadciągać będą mgły oraz opady deszczu. Warunki biometeorologiczne będą przeważnie niekorzystne. Te osoby, które dotkliwie odczuwają zmiany aury, mogą zatem narzekać na kiepskie samopoczucie. W polskich górach możemy spodziewać się opadów śniegu. Warto przypomnieć, że wczoraj rozpoczęła się kalendarzowa jesień i potrwa aż do 21 grudnia. Wówczas oficjalnie rozpocznie się zima.

Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?Czytaj dalej

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał alarmy pierwszego stopnia przed burzami z gradem, które mogą mieć miejsce dzisiejszej nocy. Alert IMGW dotyczy województw małopolskiego (w powiatach: w powiatach: tatrzańskim, nowotarskim, limanowskim, nowosądeckim, gorlickim, dąbrowskim oraz tarnowskim) oraz podkarpackiego (we wszystkich powiatach, z wyjątkiem tych na południowym wschodzie województwa), wskazuje tvnmeteo.tvn24.pl.

Źródło: Dziennik Łódzki / tvnmeteo.tvn24.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezes PKO BP właśnie potwierdził, polskie banki czeka zapaść. Co dalej z klientami?
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. Sensacyjne doniesienia "Super Expressu". Szydło i Duda zakładają partię?
  4. Ostatnie Wiadomości TVP przejdą do historii. Trzeba zobaczyć samemu, co pojawiło się obok prowadzącej
  5. Piekło zamarzło. Krystyna Pawłowicz broni publicznie Lecha Wałęsy
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News