Prognoza pogody IMGW. WTVŹródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Czerwca 2020

Bardzo niepokojące doniesienia, służby mają pełne ręce roboty. W całym kraju sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli

Prognoza pogody wywołała niemałe zamieszanie. Burze, ulewy, porywisty wiatr to jedynie część anomalii, z którymi muszą zmagać się Polacy. W ciągu ostatniej nocy na terenie całego kraju doszło do niewyobrażalnych zdarzeń. Służby non-stop pracują nad opanowaniem kryzysu.

W ostatnich dniach zapowiadano wydarzenia zagrażające naszemu życiu i zdrowiu. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa nieustannie informuje nas o ryzyku ulewnych deszczy, burz z gradem czy też lokalnych podtopień. Sytuacja w kraju jest na tyle poważna, że swoją kampanię zawiesił Rafał Trzaskowski. Obecnie pracuje przede wszystkim nad zapewnieniem bezpieczeństwa warszawiakom.

Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfeleMasz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfeleCzytaj dalej

Prognoza pogody: cały kraj doświadcza najróżniejszych anomalii

Podobne sytuacje miały miejsce w całym kraju. Polska Agencja Prasowa przekazała opinii publicznej niepokojące informacje. Okazuje się, że przez całą noc straż pożarna wspólnie z innymi służbami zmagała się z kryzysem pogodowym. - Prawie 2 tys. razy interweniowali we wtorek w całym kraju strażacy w związku z burzami, intensywnymi opadami deszczu i silnym wiatrem - poinformował PAP rzecznik komendanta głównego PSP st. kpt. Krzysztof Batorski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Gigantyczny sukces Rafała Trzaskowskiego w najnowszym sondażu. Jest jeden haczyk, który może zadecydować o wszystkim
2. Rząd nie spodziewał się tak dużego wzrostu. Polska przekroczyła kolejną granicę. Dane są zatrważające

Prognoza pogody dała IMGW powód do wydania powaznych ostrzerzeń. Dotyczą one blisko 8 województw. Warto dodać, że głównym miejscem interwencji były województwa: podkarpackie, mazowieckie i małopolskie. Strażacy byli tam wzywani kolejno 770, 457 i 173 razy.

"IMGW-PIB wydał nowe ostrzeżenia meteorologiczne 1° przed silnym deszczem z burzami dla północnej części woj. podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego i dolnośląskiego oraz dla południowej części woj. mazowieckiego i dolnośląskiego oraz dla lubelskiego i łódzkiego", czytamy w komunikacie IMGW-PIB Meteo Polska.

Prognoza pogody

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie będziesz musiał się cofać po prawo jazdy. A to nie koniec udogodnień
  2. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Wybory prezydenckie. Polacy z tych regionów w ogóle nie będą mogli zagłosować

Źródło: [PAP/IMGW]