PRL
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 26 Listopada 2019

Ile w czasach PRL kosztował chleb a ile wódka? Niektóre z cen mogą was zaskoczyć

PRL był okresem, z którym już zawsze kojarzyć będziemy kilka kultowych miejsc, wydarzeń i przedmiotów. Charakterystyczna dla Polski Ludowej była też kuchnia, której "obfitość" determinowały ceny i dostępność poszczególnych składników.

Jeśli urodziliście się w PRL, to z pewnością, ze smakiem i sentymentem wspominacie m.in. andruty, wuzetki czy kogel-mogel. Jeśli urodziliście się w latach 80., to zapewne nie pamiętacie cen ówczesnego jedzenia, za którego kupno odpowiadali wasi rodzice. A były one, w zależności od okresu, bardzo różne.

Tajemnice Szarika z Tajemnice Szarika z "Czterej pancerni i pies". Nie wszystkich aktorów darzył sympatiąCzytaj dalej

PRL: Ile kosztowały produkty pierwszej potrzeby?

Zanim przyjrzymy się cenom poszczególnych dóbr, przypomnijmy, przez pryzmat jakich zarobków powinniśmy na nie patrzeć. Rozwarstwienie społeczne było w tamtym okresie mniejsze niż dziś, a wiele osób nie musiało przejmować się kosztami takimi, jak np. wysoki czynsz. W roku 1970 średnia pensja była jednak niewysoka, bo wynosiła nieco ponad 2 tys. zł. Z czasem sukcesywnie rosła, wraz z cenami produktów, doprowadzając do bardzo wysokiej inflacji.

Choć bez mięsa da się żyć, jego cena, mówi wiele o kosztach życia przeciętnego obywatela. I tak, dla przykładu, 1 kg schabu, jeszcze w latach 70 kosztował 66 zł. Wraz ze wzrostem inflacji, jego cena wyniosła 12 040 zł w ostatnim roku przed transformacją ustrojową. Niemało kosztowała również kiełbasa. Od ponad 100 zł za kilogram w latach 70, do 17 542 zł pod koniec PRL.

Za kurze jajo, w 1970 roku, płaciliśmy 2,70 zł. Dziś jego cena wahać się będzie, w zależności od warunków, w jakich trzymana była kura, jednak z pewnością nie przekroczy złotówki. Za litr mleka z kolei, 50 lat temu, zapłacilibyśmy 3,30 zł.

Nie licząc okresu wysokiej inflacji, od lat 70., nieznacznie zmieniła się cena cukru, która 50 lat temu wynosiła 2,70 zł za kilogram. Gorzej było z wódką, której litr kosztował 55 zł. Luksusem była, kosztująca 19 zł tabliczka czekolady.

A ile kosztował bochenek chleba? W roku 1970, 4 zł. Była to, zdecydowanie, uczciwa cena za duża porcję. Ówczesny, przeciętny bochen ważył 0,8 kg a dziś - tylko 0,5 kg.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 13. emerytury mają być szybciej. Znamy terminy

2. Budynki, które były ikonami PRL. Niektóre z nich już zburzono

3. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć

4. Co dzieje się z Jolantą Kwaśniewską? Ikona stylu z trudem przeżyła koniec prezydentury męża

5. Będziemy płacić podatek od grzechu? Nowa danina opustoszy nam portfele

6. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii