Prezydent Skarżyska-Kamiennej atakuje PiS. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 22 Lutego 2021

Samorządowiec udostępnił zdjęcie z ośmioma gwiazdkami. PiS nie potrafi przejść obojętnie

Prezydent Skarżyska-Kamiennej stanął w ogniu krytyki ze strony środowiska Prawa i Sprawiedliwości oraz części internautów za opublikowanie w mediach społecznościowych fotografii śniegu, na którym ktoś "wydeptał" napis uderzający w partię rządzącą.

  • Prezydent Skarżyska-Kamiennej opublikował zdjęcie, na którym znajduje się wulgarny napis atakujący PiS
  • Szybko pojawiła się reakcja ze strony działaczy Prawa i Sprawiedliwości, którzy zarzucili mu hipokryzję
  • Prezydent wnioskował o spotkanie z marszałkiem województwa wywodzącym się z partii rządzącej

Prezydent Skarżyska-Kamiennej wzbudził niemałe kontrowersje, wielu zarzuciło mu hipokryzję. 

Prezydent Skarżyska-Kamiennej w ogniu krytyki

Zaczęło się od zdjęcia, które za pomocą drona wykonał fotograf Dariusz Dudek z Dronospekcji. Przedstawiało ono zaśnieżoną murawę stadionu Ruchu w Skarżysku-Kamiennej, na której nieznany "autor" wydeptał ogromny wulgarny napis uderzający w partię rządzącą. 

Fotografia zyskała dużą popularność w internecie i jak widać, bardzo spodobała się również prezydentowi miasta Konradowi Kronigowi, który jak czytamy na portalu Skarzyskokamienna.naszemiasto.pl, słynie z niechęci wobec Prawa i Sprawiedliwości.

Wiadomości TVP znów zaatakowały TVN i stanęły w obronie nowej gwiazdy swojej stacjiWiadomości TVP znów zaatakowały TVN i stanęły w obronie nowej gwiazdy swojej stacjiCzytaj dalej

Na swoim oficjalnym profilu podzielił się ze swoimi obserwatorami zdjęciem Dariusza Dudka. Post wywołał oburzenie wśród części internautów. 

"Manifest" ze stadionu przykuł również uwagę działaczy Prawa i Sprawiedliwości w Skarżysku-Kamiennej. 

Intencje prezydenta 

Na profilu oddziału partii rządzącej w mieście, którego prezydentem jest Konrad Kronig pojawił się uszczypliwy komentarz. 

- Czy napis na płycie boiska to oficjalne stanowisko miasta i Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku w sprawie lobbowania na rzecz przebudowy stadionu Granatu? - zapytali działacze PiS-u ze Skarżyska-Kamiennej. 

W istocie, jak donosi lokalny radny miejski Konrad Wikarjusz, zaledwie kilka dni temu prezydent wnosił o spotkanie z marszałkiem województwa świętokrzyskiego, wywodzącym się z Prawa i Sprawiedliwości

Rozmowa dotyczyć miała prośby Konrada Kroniga o dofinansowanie ze środków Funduszu Inwestycji Lokalnych na rzecz modernizacji stadionu klubu sportowego Granat. 

- Prezydent miasta dzieli się z radością zdjęciem imponujących rozmiarów deklaracji “gorącego uczucia” względem partii rządzącej autorstwa anonimowego twórcy. Robi to kilka dni po swojej prośbie o spotkanie z marszałkiem województwa (z PiS), by ten wsparł starania miasta o dofinansowanie z Funduszu Inwestycji Lokalnych na remont (a jakże)... stadionu. Pan prezydent chyba już w tym wszystkim się pogubił (czego w końcu chce - ***** ***, czy o coś PiS prosić?) - cytuje komentarz Konrada Wikarjusza portal Skarzyskokamienna.naszemiasto.pl 

Źródło: skarzyskokamienna.naszemiasto.pl, facebook.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

-