Prezydent Andrzej Duda zaskoczył Polaków niecodzienną deklaracją. (zdj. Il. ) ; DOMIN/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; DOMIN/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Lipca 2020

Prezydent nagle mówi o walce z cenzurą i o wolności słowa. Przygotował specjalnie "Nie dla cenzury" i "Kartę Wolności W Sieci"

Prezydent Andrzej Duda od kilku tygodni nie rezygnuje z podróży po Polsce. Jego zacięta walka z Rafałem Trzaskowskim weszła na nowy etap. Tym razem głowa naszego kraju postanowiła przedstawić swój program w sprawie wolności internetu. Nie każdemu spodobały się najnowsze obietnice kandydata PiS.

Od kilku miesięcy możemy obserwować kampanijne działania Andrzeja Dudy oraz Rafała Trzaskowskiego. Obaj politycy wciąż nie wiedzą, który z nich ma większe szanse na wejście do Pałacu Namiestnikowskiego. Niepewność ta wywołuje niemałe emocje nie tylko w sztabach wyborczych, ale i wśród opinii publicznej. Przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy zaprezentował swoje kolejne obietnice. Tym razem prezydent zajmnie się wolnością w sieci. 

Zakonnica w sierocińcu nieludzko wykorzystała nastolatkę szmatką w kotłowni. Nowy Jork poruszony, porażające wyznanie ofiary, która po latach zaczęła mówić o okropnych przeżyciachZakonnica w sierocińcu nieludzko wykorzystała nastolatkę szmatką w kotłowni. Nowy Jork poruszony, porażające wyznanie ofiary, która po latach zaczęła mówić o okropnych przeżyciachCzytaj dalej

Prezydent Andrzej Duda prezentuje "Kartę Wolności w Sieci"

Podczas ostatniej konferencji w Sulęcinie, obecnie urzędująca głowa państwa postanowiła zaskoczyć swoich wyborców kolejnymi obietnicami. Do programu Andrzeja Dudy dodano nietypowe deklaracje. "Karta Wolności w Sieci" to najnowszy projekt przedstawiciela Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem, kandydat obozu rządzącego chce zająć się rzekomą cenzurą w internecie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani

- Uważam, że wolność ekspresji wypowiadania się w internecie ma znaczenie fundamentalne, wolność także i tworzenia w internecie. Dlatego zdecydowaliśmy się przygotować coś, co nazwaliśmy "Kartą wolności w Sieci" - wskazał Andrzej Duda podczas konferencji prasowej w Sulęcinie. Prezydent za pośrednictwem Twittera wymienił główne założenia swojego najnowszego projektu.

"Tak dla wolności, nie dla cenzury w Internecie, internet dla każdego, dalsza cyfryzacja administracji, równy start w cyfrowy świat dla każdego ucznia, nie dla podatku od smartfonów" - czytamy we wpisie prezydenta Andrzeja Dudy na Twitterze.

 Prezydent

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy system poboru opłat już jest. Bez jednej rzeczy w aucie zapłacisz karę
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Zakonnica w sierocińcu nieludzko wykorzystała nastolatkę szmatką w kotłowni. Nowy Jork poruszony, porażające wyznanie ofiary, która po latach zaczęła mówić o okropnych przeżyciach
  4. "Wiadomości" TVP znów biją rekordy żenady. Wprost zrównują LGBT z przestępstwem na tle wykorzystywania, nie mają żadnych granic
  5. Ważna, nagła propozycja PiS tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich. Pierwszy podpis złożył Jarosław Kaczyński
  6. Tesla najbardziej wartościowym producentem samochodów na świecie. Wyprzedziła Toyotę i resztę gigantów