Prezydent Torunia ze łzami w oczach mówił o sytuacji epidemicznej i obawach o mieszkańców.. youtube/Onet RanoŹródło: youtube/Onet Rano
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 3 Kwietnia 2020

Prezydent zalał się łzami w trakcie programu na żywo. Nie wytrzymał

Prezydent Torunia ze łzami w oczach mówił o sytuacji epidemicznej, wyrażając obawy o zdrowie i życie mieszkańców swojego miasta. Michał Zaleski był gościem programu "Onet Rano", gdzie mówił m.in. o wyborach prezydenckich i zagrożeniach z nimi związanych.

Bezpieczeństwo torunian jest dla prezydenta ich miasta kwestią niezwykle ważną, o czym świadczyć mogą jego słowa i łzy, jakie pojawiły się podczas programu "Onet Rano". Zaleski wyraźnie jest przeciwny wyborom zaplanowanym na 10 maja. Głosowanie korespendencyjne według niego także nie jest zadawalającym rozwiązaniem.

Kadencja Andrzeja Dudy może zostać przedłużona. Onet: Planowana zmiana konstytucjiKadencja Andrzeja Dudy może zostać przedłużona. Onet: Planowana zmiana konstytucjiCzytaj dalej

Prezydent Torunia ze łzami w oczach mówił o wyborach, sytuacji epidemicznej i obawach o mieszkańców swojego miasta

Michał Zaleski nie kryje swoich emocji, związanych z obawami o bezpieczeństwo mieszkańców, jeśli faktycznie dojdzie do wyborów 10 maja. Bowiem ich zdrowie i bezpieczeństwo jest dla niego najważniejsze, co podkreślił w programie. Poruszył także kwestię głosowania korespondencyjnego.

– Nikt w Polsce nie jest do tego przygotowany. Nikt nie potrafi powiedzieć, jak miałoby to wyglądać – mówił Zaleski o zbliżających się wyborach w "Onet Rano".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Agata Duda naraziła zdrowie uczniów? Niepokojące zdjęcia wywołały falę krytyki pod adresem pierwszej damy
2. Nietrzeźwy mężczyzna uciekł z kwarantanny. Wsiadł do metra, przejechał całą linię, trwa dezynfekcja

– Przypomnę, że w skali kraju to jest niespełna 30 milionów wyborców. Pewnie w związku z tym 20 milionów adresów, do których powinna dotrzeć korespondencja, a później wrócić. Jak mogę jedno zadeklarować. Tak jak do tej pory żyję zdrowiem i życiem torunian, tak nie zrobię nic innego niż dbanie o to – mówił poruszony Michał Zaleski ze łzami w oczach.

W pewnym momencie dziennikarka przyznała, że emocje polityka są jak najbardziej uzasadnione i zrozumiałe. – Kocham tych ludzi, to miasto – podkreślił.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  2. Za długie rozmowy przez telefon zablokują numer. Sieć nie zważa nawet na pakiet "bez limitu"
  3. Jarosław Kaczyński nie przejmuje się rządowymi rozporządzeniami. Za kilka dni wyruszy w podróż
  4. Rydzyk nie daje za wygraną. Jego prośba w czasie pandemii może bulwersować
  5. W tej chwili ważą się nasze losy. Zwołano pilną naradę na Nowogrodzkiej
  6. Jeden kontynent ma rekordowo mało zakażeń koronawirusem. Mieszkańcy mają przewagę, eksperci tłumaczą

Źródło: dorzeczy.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News