Prezenterka TVP radzi, by swojej drugiej połówki szukać w kościele. Instagram/idavictoriaŹródło: Instagram/idavictoria
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 26 Listopada 2019

Prezenterka TVP apeluje: drugiej połówki szukajcie w kościele

Prezenterka TVP - Ida Nowakowska postanowiła udzielić rad matrymonialnych i apeluje, aby szukać swojej drugiej połówki w kościele, zamiast na Tinderze czy przez inne aplikacje i serwisy randkowe.

Jedną z nowych, największych gwiazd Telewizji Polskiej, jest obecnie młoda i niezwykle sympatyczna prezenterka Ida Nowakowska. Dziewczyna jest lansowana przez stację i wyraźnie spodobała się zarządowi TVP, do takiego stopnia, że powierzono jej rolę prowadzącej tegoroczny konkurs Eurowizji Junior. Nowakowska stawiła czoła zadaniu i wypadła nieźle. Z tego powodu najwidoczniej nabrała więcej pewności siebie i przekonania, że może stawiać się teraz jako autorytet. Pod wpływem tych emocji prezenterka postanowiła udzielić porady matrymonialnej.

Prezenterka TVP: "drugiej połówki szukajcie w kościele"

Dziennikarka w rozmowie z "Faktem" radziła, żeby wszyscy single swojej drugiej połówki zaczęli szukać w...kościele.

- "To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze. Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie!" - przekonywała gwiazda TVP w rozmowie z "Faktem".

Swojego męża, Amerykanina - Jacka Herndona, Ida nie poznała jednak w kościele, a na studiach. Nowakowska mówi jednak o wyjątku i przekonuje o słuszności swojej opinii i rad na ten temat.

- "Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. "Gdzie? W którym?" I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny! Mam nadzieję, że zmienię trendy i standardy, a kościół stanie się miejscem, gdzie da się znaleźć idealną drugą połówkę" - kwituje prezenterka.

Zatem do dzieła rodacy! Wszyscy marszem do kościoła - może właśnie tam czeka na Was Wasza druga połówka!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Najokropniejszy program w historii polskiej telewizji. Młodsze pokolenia go nie pamiętają

2. Aneta Kręglicka dała popis. Ohydna wypowiedź na temat molestowanych kobiet

3. Kościół katolicki stworzył odpowiedź na Pokemon GO! "Jan Paweł II lub Maryja mogą czaić się za rogiem"

4. Pani Lidia, kobieta która steruje Rydzykiem? Zaskakujące powiązania

5. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii

6. Będziemy płacić podatek od grzechu? Nowa danina opustoszy nam portfele

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News