Prawo i Sprawiedliwość. Marek BAZAK/East NewsŹródło: Marek BAZAK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Maja 2020

Ktoś ostrzelał siedzibę partii rządzącej? Niepokojące doniesienia

Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która przyczyniła się do powstania wielu masowych ruchów protestu przeciwko działaniom organizacji prowadzonej twardą ręką Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem ktoś posunął się o krok za daleko. Niepokojące doniesienia ze strony posła PiS-u.

Trwająca od lat wojna między Prawem i Sprawiedliwością, a Platformą Obywatelską doprowadziła do głębokich podziałów w naszym kraju. Wielu zarzuca partii rządzącej pogłębianie niesnasek między Polakami poprzez dzielenie ich na lepszy i gorszy sort. Zarzut odpierają zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego, oskarżając opozycję o wyodrębnienie w naszym kraju Polski A i Polski B. Zagorzały przeciwnik jednego z polityków obozu władzy postanowił dokonać szokującego czynu.

Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"Czytaj dalej

Prawo i Sprawiedliwość: Niepokojące doniesienia w sprawie kolejnego aktu wandalizmu

Wojna polsko-polska zaszła w naszym kraju zdecydowanie za daleko. Świadczy o tym to, co stało się z biurem jednego z posłów PiS-u. Z doniesień Polskiej Agencji Prasowej wiemy, że ktoś wybił szyby w miejscu pracy Jana Mosińskiego, który jest przedstawicielem Wielkopolan w polskim sejmie. Z wiedzy PAP-u wiemy, że do aktu wandalizmu wykorzystana została broń ładowana nabojami ze śrutu. W wybitym przez przestępcę oknie wisiał plakat wyborczy Prezydenta Andrzeja Dudy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale się nie poddał. Prof. Simon wbrew władzom ujawnił zatrważające prognozy
2. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, o sprawie zawiadomiona została policja. Trwają czynności wyjaśniające, czy faktycznie doszło do ostrzelania biura. Warto podkreślić, że na ten moment organy ścigania nie potwierdziły tezu posła Prawa i Sprawiedliwości. Z przekazu PAP-u możemy dowiedzieć się, że dojdzie również do szczegółowych oględzin w miejscu, gdzie doszło do wybicia szyb. Straty zostały wycenione przez policję na 600 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowy test na COVID-19. Wykryje infekcję, zanim chory zacznie zarażać
  2. Kasia Kowalska zagrała koncert, przyszły tłumy. Ostre słowa byłego ministra
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. Polscy hotelarze załamani. Nie otwierają hoteli mimo pozwolenia, boją się jednej rzeczy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News