Prawo i Sprawiedliwość. Marek BAZAK/East News
Źródło: Marek BAZAK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Maja 2020

Ktoś ostrzelał siedzibę partii rządzącej? Niepokojące doniesienia

Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która przyczyniła się do powstania wielu masowych ruchów protestu przeciwko działaniom organizacji prowadzonej twardą ręką Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem ktoś posunął się o krok za daleko. Niepokojące doniesienia ze strony posła PiS-u.

Trwająca od lat wojna między Prawem i Sprawiedliwością, a Platformą Obywatelską doprowadziła do głębokich podziałów w naszym kraju. Wielu zarzuca partii rządzącej pogłębianie niesnasek między Polakami poprzez dzielenie ich na lepszy i gorszy sort. Zarzut odpierają zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego, oskarżając opozycję o wyodrębnienie w naszym kraju Polski A i Polski B. Zagorzały przeciwnik jednego z polityków obozu władzy postanowił dokonać szokującego czynu.

Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"Czytaj dalej

Prawo i Sprawiedliwość: Niepokojące doniesienia w sprawie kolejnego aktu wandalizmu

Wojna polsko-polska zaszła w naszym kraju zdecydowanie za daleko. Świadczy o tym to, co stało się z biurem jednego z posłów PiS-u. Z doniesień Polskiej Agencji Prasowej wiemy, że ktoś wybił szyby w miejscu pracy Jana Mosińskiego, który jest przedstawicielem Wielkopolan w polskim sejmie. Z wiedzy PAP-u wiemy, że do aktu wandalizmu wykorzystana została broń ładowana nabojami ze śrutu. W wybitym przez przestępcę oknie wisiał plakat wyborczy Prezydenta Andrzeja Dudy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale się nie poddał. Prof. Simon wbrew władzom ujawnił zatrważające prognozy
2. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, o sprawie zawiadomiona została policja. Trwają czynności wyjaśniające, czy faktycznie doszło do ostrzelania biura. Warto podkreślić, że na ten moment organy ścigania nie potwierdziły tezu posła Prawa i Sprawiedliwości. Z przekazu PAP-u możemy dowiedzieć się, że dojdzie również do szczegółowych oględzin w miejscu, gdzie doszło do wybicia szyb. Straty zostały wycenione przez policję na 600 złotych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowy test na COVID-19. Wykryje infekcję, zanim chory zacznie zarażać
  2. Kasia Kowalska zagrała koncert, przyszły tłumy. Ostre słowa byłego ministra
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. Polscy hotelarze załamani. Nie otwierają hoteli mimo pozwolenia, boją się jednej rzeczy