Pożar w Konstantynowie. facebook.com
Źródło: facebook.com
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Lutego 2020

Samochód, którym jechała z dzieckiem stanął w płomieniach. Bohaterska akcja polskiej straży

Pożar samochodu w Konstantynowie w województwie lubelskim mógł zabić przynajmniej dwie osoby. Pojazd, którym podróżowała matka z dzieckiem, zapalił się w czasie jazdy.

O sprawie informuje miejscowa Straż Pożarna. "Dzisiaj o godzinie 17:21 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Łaskiej w Konstantynowie", czytamy na facebookowym profilu OSP Konstantynów.

"Na miejscu zdarzenia okazało się, że na Placu Kościuszki pali się samochód osobowy", relacjonują przedstawiciele miejscowego OSP. W chwili ich przybycia na miejsce pojazd był już cały w ogniu.

Wiemy, jak wygląda grób Romualda Lipko. Wybrał niespodziewane miejsce pochówkuWiemy, jak wygląda grób Romualda Lipko. Wybrał niespodziewane miejsce pochówkuCzytaj dalej

Pożar samochodu. Matka w ostatniej chwili ocaliła dziecko

"Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozwinięciu linii gaśniczej i ugaszeniu pożaru. Działania prowadzone były w aparatach powietrznych. Po ugaszeniu pożaru samochód został sprawdzony kamerą termowizyjną i przekazany właścicielom", czytamy na Facebooku.

Pożar w lubelskim -- OSP Konstantynów

Samochód zapalił się w trakcie jazdy. W pojeździe znajdowała się matka z dzieckiem.

Na całe szczeście nikt nie ucierpiał. Jak wynika z relacji konstantynowskiej straży, kobieta w ostatniej chwili wyciągnęła z auta przebywające na tylnym siedzeniu dziecko.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same

2. Zapłacisz taką karę, że odechce Ci się wakacji. Nigdy nie pakuj pewnych rzeczy do walizki

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Widzowie kochali ją za dobre serce. Niestety nie żyje, musieli przerwać odcinek z załamaną Dagmarą