pożar. ops.pl
Źródło: ops.pl
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 7 Lutego 2020

W nocy doszło do tragedii. Strażacy znaleźli ciało po wejściu do małego, parterowego domku

Pożar wzniecił się najprawdopodobniej sam ze środy na czwartek w małopolskiej wsi Łososina Dolna. Spłonął dom, a w nim starsza kobieta. Czy musiało do tego dojść?

W jednej z małopolskich wsi doszło do dramatu. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, zastali zakopconą małą chałupkę, a ze wszystkich otworów wydobywał się dym. Na miejscu czekała osoba, która wczesniej wezwała pomoc. Widok był przerażający.

Straż pożarna próbowała dostać się do środka, a w tym celu użyli specjalnych narzędzi. Ostatecznie udało im się otworzyć drzwi, a w środku ujrzeli makabryczny widok.

Śmiercią nastolatki żyła cała Polska. Opublikowano jej ostatnią rozmowę z egzaminatorem, mrozi krew w żyłachŚmiercią nastolatki żyła cała Polska. Opublikowano jej ostatnią rozmowę z egzaminatorem, mrozi krew w żyłachCzytaj dalej

Co spowodowało pożar?

Po otwarciu drzwi od małego drewnianego domku, strażaków przeraził widok zwęglonego ciała staruszki. Mimo próby gaszenia rozproszonego ognia, łóżko cały czas się żarzyło.

,,Po przygaszeniu pożaru odnaleziono w środkowej części budynku zwęglone ciało 94-letniej kobiety" – mówili strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania i gaszenie ognia zajęło ponad trzygodziny. Finalnie ugaszono go za pomocą 5 zastępów oraz 20 strażaków. Obecnie śledczy próbują dojść, co było przyczyną tego feralnego zdarzenia.

ops.pl

ops.plops.plops.plops.plops.plops.plops.pl

ops.pl

ops.plops.plops.plops.pl

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach