Pożar zmusił strażaków do reakcji
Źródło: Facebook/Dzisiaj w Gliwicach
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Listopada 2019

"Zawodowi kierowcy" i "Korytarz życia" na A1. Skandaliczne nagranie

Pożar samochodu na autostradzie był powodem, dla którego strażacy z OSP Gliwice-Brzezinka włączyli syreny na A1. Mimo jasnego sygnału, kierowcy nie współpracowali przy tworzeniu "korytarza życia".

Strażacy z OSP Gliwice-Brzezinka udostępnili film, który udało im się zarejestrować na A1. Mimo włączonych syren i jasnego sygnału, kierowcy niechętnie współpracowali przy tworzeniu "korytarza życia".

Nowy pomysł w Sejmie. Każdy lek na receptę będzie kosztował 5 złNowy pomysł w Sejmie. Każdy lek na receptę będzie kosztował 5 złCzytaj dalej

Pożar na autostradzie. Kierowcy stoją w korku

Na 3-minutowym nagraniu widzimy, jak strażacy starają się przedrzeć przez stojące w korku samochody. Kierowcy z trudem zjeżdżają na boki i nie współpracują ze sobą. Internauci nie kryją oburzenia.

- Kierowcy... Mega nie odpowiedzialne zachowanie. Dla mnie pełen podziw dla straży, widać jakie emocje i jakie nerwy mają na tych że kierowców. Widać że chcieliby być tak w ciągu sekundy a nie mogą. Pełen podziw i szacunek dla nich! - pisze jeden z komentatorów.

- Każdemu z osobna powinno zostać zabrane prawo jazdy z miejsca na rok, później obowiązkowy egzamin warunkujący przywrócenie uprawnień. Plus grzywna, solidna adekwatna do zarobków. Może wtedy każdy włączył by myślenie w momencie podjęcia decyzji o uruchomieniu pojazdu i wyruszeniu w drogę . Życie ludzkie nie może być zależne od ludzi, którzy nie mają wyobraźni - wtóruje mu internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pięknie wspomnieli Violettę Villas. Łzy na antenie Polsatu

2. Najbardziej absurdalna afera w historii polskich mediów. Dziwne dźwięki

3. Violetta Villas umierała w cierpieniach. Wiemy, jak wyglądały jej ostatnie chwile

4. Mąż Marii Czubaszek opowiedział o wyjątkowym znaku, jaki ujrzał po jej śmierci

5. Porażka rządowego programu. Większość Polaków wypisało się z PPK

6. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka