Poseł Tomasz Frankowski reaguje na falę hejtu, jaka zalewa go i jego rodzinę.. imago stock&people/EAST NEWSŹródło: imago stock&people/EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 19 Stycznia 2020

Poseł prosi hejterów, aby odpuścili jego dzieciom. Są bezlitośni

Poseł do Parlamentu Europejskiego, Tomasz Frankowski, reaguje na falę hejtu, jaka zalewa go i jego rodzinę. Zwolennicy PiS zarzucają mu szczucie na Polskę. Nie stronią także od uderzania hejtem w jego dzieci - piszą obraźliwe komentarze pod ich zdjęciami. "Miejcie choć trochę przyzwoitości".

Poseł Tomasz Frankowski jest z ramienia Platformy Obywatelskiej. W 2019 roku, jako kandydat z Koalicji Europejskiej, wziął udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W wyniku głosowania z 26 maja 2019 uzyskał mandat posła do Parlamentu Europejskiego, zdobywając 125 845 głosów. Frankowski jest też uznanym sportowcem.

Jeden z najważniejszych dziennikarzy TVP zwolniony dyscyplinarnie. Jeden z najważniejszych dziennikarzy TVP zwolniony dyscyplinarnie. "Zarzuty kuriozalne"Czytaj dalej

Poseł reaguje na falę hejtu. Nie godzi się szczególnie na obrażanie jego dzieci. "Miejcie choć trochę przyzwoitości"

Poseł Tomasz Frankowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i często zabiera głos w różnych ważnych sprawach politycznych i społecznych. Nie boi się także otwarcie krytykować rządy Prawa i Sprawiedliwości i głosić, że niektóre działania rządu są niezgodne z prawem. Spotyka go z tego powodu fala hejtu ze strony zwolenników PiS. Uderzają w jego osobę, a nawet w jego dzieci. Potrafią być przy tym bezlitośni.

"Ja Wasz hejt wytrzymam. Ale miejcie choć tyle przyzwoitości i nie piszcie obraźliwych komentarzy pod zdjęciami dzieci. Skupcie swój jad pod tym tweetem. Rezolucja unijna nie jest przeciwko Polsce, a przeciwko działaniom rządu, który niszczy prawo. To nie jest szczucie na Polskę." - czytamy w jego wpisie na Twitterze.

twitter.com/TFrankowski21

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nowy podatek oburza wielu Polaków. Nie dość, że jest batem dla zaradnych to okrada najbardziej potrzebujących

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Rafał Trzaskowski dostaje listy z pogróżkami. Boi się najgorszego

4. Nie żyje uznany reżyser z Poznania. Dramatyczna śmierć na przyjęciu

5. Magda Umer zdradziła najskrytsze tajemnice swojej sławnej przyjaciółki. Wielkie zamieszanie

6. Zabójca Adamowicza pozostanie bezkarny? Wymyślił sposób, jak uniknąć kary więzienia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News