Porsche
Źródło: monitoring
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Grudnia 2019

Kierowca Porsche wysiadł i rzucił się na kobietę, a potem starał się ją staranować. Nagranie z monitoringu pomogło go odnaleźć

Porsche i klasa, jak widać, niekoniecznie idą ze sobą w parze. Kierowca uderzył w twarz kobietę znajdującą się na przejściu dla pieszych. Następnie wrócił do auta i ruszył.

Do zdarzenia doszło w lipcu tego roku w Lesznie. Michał N. stanął dziś przed sądem. Jak podaje Polsat News, odpowiadał za zaatakowanie znajdującej się na przejściu kobiety oraz wcześniejszą sprawę: usiłowanie wymuszenia zwrotu wierzytelności.

Porsche o mało nie staranowało kobiety

Kierowca Porsche wysiadł z auta, gdy piesza, której 35-latek nie zamierzał przepuścić, zwróciła mu uwagę. Następnie uderzył ją w twarz, po czym wrócił do pojazdu i usiłował odjechać, mimo że pokrzywdzona wciąż stała przed samochodem.

Kolizja limuzyny rządowej z tirem. Jarosław Gowin był w aucieKolizja limuzyny rządowej z tirem. Jarosław Gowin był w aucieCzytaj dalej

Jak podaje portal, oskarżenie zawierało następujące zarzuty: znieważenie kobiety, uderzenie i spowodowanie obrażeń ciała, oraz zmuszenie jej do określonego zachowania. W skazaniu Michała N. pomogło nagranie z monitoringu.

Skazany mężczyzna zobowiązany jest zapłacić 8 tys. na rzecz pokrzywdzonej. Otrzymał również pięcioletni zakaz zblizania się do kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Nocne poty mogą świadczyć o wielu niebezpiecznych chorobach. Nie należy ich lekceważyć

3. Przestępstwo na urodzinach Radio Maryja? Tadeusz Rydzyk w centrum afery

4. Miał ją każdy w PRL. Tajemnicza skrytka, której młode pokolenie nie pamięta

5. Zoo w Poznaniu postawiło politykom ultimatum. Nie zostali wypuszczeni z ogrodu, dopóki się nie zgodzili

6. Nagłe, złe doniesienia o wypadku rządowej limuzyny z Jarosławem Gowinem. Tir nie ustąpił pierwszeństwa