Polskie gwiazdy angażują się w pomoc dla Australii i zachęcają do dołączenia. To piękny gest, który przywraca wiarę w ludzi!. facebook.com/RobertGawlinskiŹródło: facebook.com/RobertGawlinski
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Stycznia 2020

Polskie gwiazdy, które przywracają wiarę w ludzkość. Piękne gesty dla Australii

Polskie gwiazdy reagują na dramat, którego doświadcza obecnie Australia. Angażują się w pomoc w walce z żywiołem, z którym zmaga się ten kraj i jego mieszkańcy, a najbardziej ucierpiały zwierzęta. Jedną z form realnej pomocy jest wirtualna adopcja koali. Artyści i dziennikarze zachęcają do dołączenia. To piękny gest z ich strony, przywracający wiarę w ludzi!

To, co obecnie dzieje się w Australii, budzi silny niepokój i przerażenie na całym świecie. Sytuacja od kilku tygodni jest szczególnie poważna, wręcz dramatyczna. Gigantyczne pożary trawią kolejne obszary tego kontynentu, a wraz z nimi całą florę i faunę Australii. Znane osoby, korzystając ze swojej rozpoznawalności i możliwości dotarcia do większego grona odbiorców, zabierają głos w tej sprawie, oferując przy tym swą pomoc finansową. Zamieszczają wpisy, filmiki i zdjęcia obrazujące skalę problemu oraz nawołują o pomoc poprzez przekazywanie datków na liczne zbiórki czy, jak w tym przypadku - zachęcają do wirtualnej adopcji koali. W australijskich pożarach zginęło bowiem już pół miliarda zwierząt, a szczególnie fatalna jest sytuacja misiów koala - i to właśnie im postanowili pomóc polscy artyści i dziennikarze. Zdecydowali się wesprzeć finansowo Koala Hospital Port Macquarie, a o wszystkim informują w mediach społecznościowych, zachęcając do dołączenia do nich.

Niezwykły gest zoo w Poznaniu z okazji WOŚP. Niezwykły gest zoo w Poznaniu z okazji WOŚP. "Będzie można wejść do dziewczyn"Czytaj dalej

Polskie gwiazdy angażują się w pomoc dla Australii. Jedną z form pomocy jest adopcja koali

"Kochani, pamiętajcie, że wszyscy jesteśmy obywatelami tego samego świata, pomagajmy!" - apeluje na swoim Facebooku Robert Gawliński, lider Wilków, załączając link źródłowy. 

facebook.com/RobertGawlinski

"Paul był pierwszym i najmłodszym misiem, którego Koala Hospital odnaleźli żywego. Jest bardzo mocno poparzony i odwodniony. Potrzebuje intensywnego leczenia. Zachęcam Was do adopcji koali na stronie tego szpitala - jest to ogromne wsparcie, niewielkim kosztem. Poniżej zostawiam Wam wiarygodne linki - wesprzyjmy finansowo zwierzęta, które przetrwały i teraz potrzebują naszej pomocy aby wrócić do zdrowia" - napisała na swoim Facebooku piosenkarka Daria Zawiałow.

facebook.com/dariazawialow

"W australijskich pożarach zginęło już pół miliarda zwierząt. Niektóre z nich udało się ocalić. Potrzebne są pieniądze na ich leczenie. My już adoptowaliśmy swojego misia koalę" - informuje na swoim Facebooku Tomasz Organek, zachęcając do wsparcia finansowego tych zwierząt.

facebook.com/tomorganek

"Hej, to jest Anwen, młoda panienka z Australii, jest ostro poparzona, ale będzie żyć, w przeciwieństwie do wielu innych koali, które nawet uratowane, muszą zostać poddane eutanazji ze względu na zerowe szanse wyleczenia. Ona ma szczęście. Właśnie adoptowałam ją online" - napisała na Facebooku dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska.

facebook.com/Karolina-Korwin-Piotrowska-180340042008871

Wirtualnej adopcji koali, a przy tym realnej pomocy, poprzez wsparcie finansowe, możecie dokonać pod tym linkiem: www.koalahospital.org.au

My również serdecznie zachęcamy do pomocy. Pomagajmy, dobro wraca!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów

2. Produkty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej diety

3. Sprawa Jarosława Kaczyńskiego przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. "Pozbawienie prawa do rzetelnego procesu sądowego"

4. Grupa wykluczonych z 13. emerytury. Kto jej nie dostanie?

5. Cały powiat wyłącza się z WOŚP. "Mój światopogląd jest inny"

6. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy