Michał Żebrowski. Wiki Commons/ValentinK1Źródło: Wiki Commons/ValentinK1
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 25 Czerwca 2020

Polski Wiedźmin zostanie ojcem. Już po raz trzeci

Michał Żebrowski po raz kolejny zostanie ojcem. To już trzecie dziecko „polskiego Wiedźmina”. Słynny aktor tworzy szczęśliwe małżeństwo z o 15 lat młodszą Aleksandrą Adamczyk.

Aleksandra i Michał Żebrowscy są szczęśliwymi rodzicami 10-letniego Franka i 7-letniego Henryka. Ich rodzina wkrótce powiększy się o jeszcze jedno dziecko. W wywiadzie dla Vivy! kobieta w przyznała, iż moment narodzin ich trzeciego dziecko źle zbiegł się w czasie z panującą epidemią koronawirusa.

Kiedyś Wiedźmin, teraz ojciec


Michał Żebrowski znany jest z wielu ról, które odgrywał w polskich i zagranicznych filmach. Jedną z najbardziej charakterystycznych postaci, w jaką wcielił się polski aktor był Wiedźmin w filmie reżyserowanym przez Marka Brodzkiego. Produkcja znana jest przede wszystkim z charakterystycznych efektów specjalnych i ostrej krytyki, jaka spłynęła również na samego Michała Żebrowskiego.

Kolejna ciąża ogromnym trudem dla wybranki „Wiedźmina”

W rozmowie z Baby by Ann, Aleksandra Żebrowska przyznaje, że czas, w którym kolejne dziecko przyjdzie na świat nie jest najlepszy. Wszystko przez epidemię koronawirusa, która całkowicie zmieniła procedury panujące w szpitalach. Dodała, że wpływa to na większy stres, który z którym musi sobie poradzić. W rozmowie opublikowanej na blogu Anny Lewandowskiej czytamy również, że otuchy dodaje jej siostra, która także spodziewa się dziecka. „Mam szczęście, bo tym razem jedna z moich młodszych sióstr też jest w ciąży. Przyjemnie jest wspólnie ponarzekać na rzeczy trywialne” – mówi Aleksandra Żebrowska.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet 2. O. Tadeusz Rydzyk już bezpośrednio przymusza wiernych do głosowania na jednego kandydata. Czy Kościół służy do poparcia w kwestiach politycznych?

Szczęśliwej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego. Być może, któryś z potomków aktora pójdzie w przyszłości w jego ślady?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. O. Tadeusz Rydzyk już bezpośrednio przymusza wiernych do głosowania na jednego kandydata. Czy Kościół służy do poparcia w kwestiach politycznych?
  2. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet
  3. Nieoczekiwana zamiana miejsc. Tym razem to Duda siedzi, a Trump stoi
  4. Danuta Holecka nie od zawsze była dziennikarką. Głęboko skrywane sekrety jej przeszłości wyszły na światło dzienne

Źródło: [viva.pl. Baby by Ann]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News