. Instagram/Alżbeta Lenska
Źródło: Instagram/Alżbeta Lenska
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Stycznia 2020

Polska aktorka trafiła do szpitala z pękniętym tętniakiem. Teraz przeżywa kolejny dramat

Polska aktorka, znana z seriali, takich jak "Na dobre i na złe" czy "Pierwsza miłość", jakiś czas temu przeżyła niewyobrażalny dramat. Cudem udało się ją uratować po tym, jak w 2018 roku pękł jej tętniak. Alżbeta Lenska stoczyła zaciętą walkę z chorobą i udało jej się wrócić do zdrowia. Niestety, los znowu się do niej nie uśmiecha.

Alżbeta Lenska epizodycznie pojawiała się niemal we wszystkich, największych polskich serialach. Wymienić wystarczy jej rolę Edyty Jeżowskiej z "Pierwszej miłości", czy Agnieszki z "Przyjaciółek". W 2018 roku kolorowe media rozpisywały się na temat jej stanu zdrowia. Tętniak na mózgu aktorki pękł i lekarzom cudem udało się ją uratować. Niebawem po wyjściu ze szpitala Lenska, pełna siły i nadziei dzieliła się swoimi przeżyciami z fanami i nie bała publikować zdjęć z raną na ogolonej głowie. Niestety, właśnie podzieliła się kolejną, przykrą informacją.

Gwiazda TVN pokazała zdjęcie sprzed lat. Nie zgadniecie, kto toGwiazda TVN pokazała zdjęcie sprzed lat. Nie zgadniecie, kto toCzytaj dalej

Polska aktorka w żałobie

Lenska pożegnała bliską sobie osobę, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Kuzyn Marek zawsze stanowił dla niej oparcie i dawał chęć do życia. Aktorka opublikowała jego zdjęcie i zamieściła wzruszający opis.

- Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję - czytamy w poście aktorki.

Polska aktorka, Alżbieta Lenska w żałobie

ZOBACZ TAKŻE:

1. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz

2. Od 2 miesięcy nie zszedł na ziemię, mieszka w beczce na słupie. Ma przepiękny powód, brawo

3. Katolicki poradnik cichego oprawcy dziecka. Nagłaśniamy skandal, nad którym Rzecznik Praw Dziecka się nie pochyli

4. Ochrona środowiska w Polsce przypomina przykry żart. Znaleziono kolejnego "szkodnika", 1500 osobników do odstrzału

5. Fani "Na Wspólnej" nie odróżniają aktorów od postaci. Zabawne i przykre incydenty

6. Bardzo smutne słowa Salety o zdrowiu jego córki. Nie wygląda to dobrze