Dziennikarka Polsat News w ostry sposób odpowiedziała na osobisty przytyk internauty. Instagram.com/@agozdyraŹródło: Instagram.com/@agozdyra
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 27 Września 2020

"Mój ojciec nie żyje". Dziennikarka Polsat News została okropnie obrażona, nie pozostała dłużna

Agnieszka Gozdyra jest dobrze znana widzom stacji Polsat News. Dziennikarka aktywnie działa nie tylko w telewizji, ale również w mediach społecznościowych. Ostatnio jeden z internautów śledzących jej konto na Twitterze zdecydował się skierować do niej wyjątkowo niestosowny komentarz dotyczący jej sfery prywatnej. Prezenterka Polsat News nie mogła pozostać dłużna.

Polsat News to od dawna miejsce, gdzie można podziwiać dziennikarski fach Agnieszki Gozdyry. Występy przed kamerą nie są jednak jej jedynym zajęciem i dziennikarka często prowadzi rozmowy z politykami, czy też sama zapraszana jest do udzielenia komentarza w sprawie obecnej sytuacji politycznej w kraju. Niestety będąc wystawioną na tak publiczną formę kontaktu, trudno uniknąć krytyki pod swoim adresem. O ile jest ona podparta argumentami, można się z nią zgodzić, jednak w momencie, gdy dotyka ona sfery prywatnej, sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Dziennikarka Polsat News została w bardzo niestosowny sposób opisana przez jednego z użytkowników Twittera. Trudno dziwić się temu, że jej wypowiedź przybrała wyjątkowo emocjonalny ton.

Gwiazda TVN przeżyła dramatyczny wypadek. Okoliczności zdarzenia nadal nie są znaneGwiazda TVN przeżyła dramatyczny wypadek. Okoliczności zdarzenia nadal nie są znaneCzytaj dalej

Dziennikarka Polsat News została obrażona na Twitterze

Polsat News to stacja prywatna, plasująca się w czołówce telewizji prezentującej najnowsze wiadomości. Prezenterka z dumą pokazuje kulisy powstawania programu newsowego na swoim profilu na Instagramie. Chwali się tam również innymi osiągnięciami zawodowymi. Tylko na samym Instagramie śledzi ją ponad 7 tys. osób, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. Niestety, chociaż Polsat News pozwolił jej spełniać marzenia o karierze dziennikarki, to sprawił też, iż znalazła się na świeczniku. Wiele osób zapomina, że to, iż znamy kogoś z telewizji, nie znaczy, że osoba ta nie ma uczuć i własnych problemów. Jeden z użytkowników Twittera postanowił skomentować osobę Agnieszki Gozdyry w nieakceptowalny sposób.

Jarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazałJarosław Jakimowicz nie ma hamulców? Tylko dla osób o mocnych nerwach, aż trudno uwierzyć, co pokazałCzytaj dalej

- Odpowiem ci jak kiedyś moi koledzy o byłej matematyczce. Nie ma męża, śpi z kotem, mieszka z tatą - napisał na Twitterze mężczyzna. Raczej nie miał świadomości, że wypowiedzi w tym tonie w dyskusji prowadzonej przez dorosłe osoby bardziej dają znać współrozmówcom o tym, iż zaczyna brakować - lub już nie ma - argumentów. Poruszanie kwestii osobistych w rozmowach to najgorszy możliwy sposób na prowadzenie dysputy i większość osób w takim przypadku zwyczajnie rezygnuje z jakiejkolwiek interakcji z osobami prezentującymi podobny poziom. Dziennikarka Polsat News nie pozostała jednak dłużna i postanowiła odnieść się do tej wypowiedzi.

Agnieszka Gozdyra nie mogła puścić tych słów mimo uszu

Agnieszka Gozdyra udostępniła nieelegancki wpis i odpowiedziała na niego w wyraźnie emocjonalny sposób. Trudno się jednak temu dziwić. Trzeba pamiętać, że jeśli chce uczestniczyć się w dyskusji na forum publicznym i zachować twarz, to należy odnosić się jedynie do faktów i argumentów popierających własne tezy, a nie atakować personalnie przeciwnika, z którym się nie zgadzamy.

- Nie zaczepiaj mnie, człowieku. Mój ojciec nie żyje niemal 20 lat, o reszcie nie masz pojęcia. Żegnam - napisała w ostrych słowach dziennikarka Polsat News i tym samym zakończyła prywatne wycieczki użytkownika Twittera. Jej odpowiedź zebrała już blisko 300 polubień, a w komentarz może liczyć na wsparcie innych obserwatorów, popierających jej zachowanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Czego można życzyć 104-latce na urodziny? Babcia jest przeszczęśliwa, pochwaliła się zjawiskowym tortem
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Dziennikarka Polsat News odpowiedziała na niemiły komentarz, inni poparli jej reakcję

W komentarzach pod odpowiedzią Agnieszki Gozdyry z Polsat News znaleźć można wyrazy poparcia dla jej reakcji. Internauci nie mają wątpliwości, że siłujący się na prywatne wycieczki mężczyzna nie ma podparcia merytorycznego, a jego jedyną intencją było sprawienie przykrości z racji, iż nie zgadza się z wartościami prezentowanymi przez dziennikarkę.

Polsat News

Źródło: Twitter.com/@AGozdyra

Źródło: Twitter/@AGozdyra

Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonychKupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 15 października tysiące Polaków mogą liczyć na kolejny prezent od ZUS. Składki nie będą tak bolesne
  2. Warszawa znajdzie się w czerwonej strefie? Jest oświadczenie Ministerstwa Zdrowia
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News