Polsat News dotarł do informacji o "Fabryce dzieci" w Moskwie.. (zdj. il.) WikimediaŹródło: (zdj. il.) Wikimedia
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Czerwca 2020

"Fabryka dzieci" w prywatnym mieszkaniu. Sąsiedzi skarżyli się na krzyki, dokonano przerażającego odkrycia

Polsat News poinformował o niesamowitym znalezisku rosyjskich śledczych. Po tym, jak sąsiedzi skarżyli się na krzyki, w prywatnym mieszkaniu w Moskwie funkcjonariusze odnaleźli pięcioro noworodków oraz dwie chińskie opiekunki. Trwa śledztwo w sprawie swoistej "fabryki dzieci" w stolicy Rosji.

Jak czytamy, próba zidentyfikowania zarówno niemowląt, jak i ich tajemniczych niań, jest prowadzona przez rosyjski Komitet Śledczy. Z informacji przekazanych przez cytowaną pełnomocniczkę do spraw praw dziecka w Moskwie Olgę Jarosławską wynika, że dzieci przewieziono już do szpitala. Ich stan określa się jako dobry.

Krzywdzą własne dzieci, nagrywają i wrzucają do sieci. Skandaliczne filmy podbijają siećKrzywdzą własne dzieci, nagrywają i wrzucają do sieci. Skandaliczne filmy podbijają siećCzytaj dalej

Polsat News: Dzieci dla chińskich obywateli

W sprawie wszczęto już postępowanie. Śledztwo nadzoruje naczelny moskiewski prokurator Denis Popow. Co więcej, Ludmiła Niefiedowa, szef wydziału prasowego prokuratury w Moskwie, oświadczyła, że postępowanie oparto na postawie podstawie art. 127.1 Kodeksu karnego, a zatem podejrzenia handlu ludźmi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfele
2. Rodzina Królewska wkrótce się powiększy? O wielkim szczęściu piszą zagraniczne media

Według nieoficjalnych informacji niemowlęta wydały na świat surogatki. Matki zastępcze miały szykować dzieci dla chińskich obywateli. Tym, ze względu na epidemię koronawirusa, która na kilka miesięcy sparaliżowała świat, nie udało się jednak odebrać noworodków.

Portal zwraca uwagę, że wieści o podobnym znalezisku w Kijowie, gdy kilkudziesięcioro dzieci urodzonych przez surogatki nie mogło zostać odebranych przez swoich genetycznych rodziców z zagranicy. Ukraińska rzeczniczka zapewniała, że zaapeluje do Ministerstwa Spraw Zagranicznych, by zignorować zamknięcie granic i pozwolić rodzicom odebrać niemowlęta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już nie tylko koronawirus. Nad Bałtykiem naszemu zdrowiu grozi jeszcze jedno niebezpieczeństwo
  2. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Polskim lekarzom grozi kara więzienia za niesienie pomocy. Skandaliczna sytuacja

Źródło: Polsatnews.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News