Polsat News: Gangsterzy odurzyli i roznegliżowali koleżankę. Screen Polsat News
Źródło: Screen Polsat News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 23 Lutego 2020

Odurzyli ją i nagrali film. Dwójka gangsterów nadal nie poniosła żadnych konsekwencji

Polsat News donosi o skandalicznym zachowaniu służb w stosunku do dwójki mężczyzn, podejrzanych o skrzywdzenie co najmniej dwójki kobiet. W programie "Państwo w Państwie" ujawniono sprawę ofiar Tomasza M. i Dominika O., którzy m.in. odurzyli i zmusili swoją koleżankę do roznegliżowania się.

Dwójka gangsterów zaprosiła swoją koleżankę na piwo 5 listopada 2019. Choć kobieta była świadoma ich kryminalnej przeszłości, miała do nich zaufanie. Szczególnie do M., którego znała od wczesnego dzieciństwa. Mieszkali obok siebie przy ulicy Stoczniowej we Wrocławiu.

Agata Duda nie będzie zadowolona. Ekspert wyciągnął wstydliwą historię z przeszłościAgata Duda nie będzie zadowolona. Ekspert wyciągnął wstydliwą historię z przeszłościCzytaj dalej

- Napisał do mnie Tomek, czy wychodzę na piwo. Zgodziłam się, poszłam, siedzieliśmy, rozmawialiśmy. On opowiadał o żonie, o dziecku, wszystko było normalnie. Po drugim piwie nie pamiętam kompletnie nic co się działo - opowiada dla programu "Państwo w Państwie" ofiara gangsterów.

Polsat News ujawnia bierność organów ścigania

Mężczyźni dosypali kobiecie do piwa środki odurzające. Rozebrali ją i nagrali film. Ofiara podejrzewa, że mogła również zostać zgwałcona. Kiedy obudziła się następnego dnia o filmie usłyszała od koleżanki i szwagierki. Nikt nie pytał o to, jak się czuje.

Kobieta zgłosiła sprawę na policję. Gangsterzy zaczęli grozić, że zrobią krzywdę jej i jej dzieciom. Oboje mieli status małych świadków koronnych. Najprawdopodobniej właśnie z tego względu nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Mieli donieść już na około sto osób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Akcja straży w parku Moczydło. Łabędź zaplątał się w linkę wędkarską

Gangsterzy zastraszali nie tylko poszkodowaną, ale i mieszkańców jej osiedla. Ci w rozmowie z dziennikarzami, bali się poruszać ich temat.

- Nie chcę się mieszać. Wy sobie nie wyobrażacie, jak to działa. Wszyscy wszystko wiedzą. Po co mi to? Czy mi sklep spalą, czy auto drugi raz? Już kiedyś opony mi pocięli, a co ja mam z nimi wspólnego? Nie chcę nic mówić, naprawdę… - mówi jeden z miejscowych sklepikarzy.

Tomasz M. po upokorzeniu bohaterki reportażu, miał w podobny sposób postąpić z inną kobietą. Nie tylko one były jednak ofiarami gangsterów. Jak udało się ustalić redakcji Polsat News, mężczyźni kradli psy rasy amstaff.

- To są po prostu zwyrodnialcy. Ukradli psy moje, po czym skatowali je. Zostały pocięte, przypalane papierosami, miały wycięty kawałek skóry - dowiadujemy się.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Polska zawodniczka MMA o krok od kalectwa. Wojowniczka opublikowała zatrważające nagranie (WIDEO)

2. Ruszają kontrole w całym kraju. Wystawią ci karę na 681 zł za brak wpisu w rejestrze

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów