Mateusz Borek. YouTube/TVP Sport/Kadr z filmu
Źródło: YouTube/TVP Sport/Kadr z filmu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 31 Sierpnia 2020

"Jesteś zwykłą sz****". Dziennikarz zaatakowany po odejściu z Polsatu i przejściu do TVP

Mateusz Borek w ostatnim czasie przeszedł z Polsatu do TVP, gdzie będzie kontynuował swoją pracę komentatora sportowego. Jak widać, nie wszystkim spodobała się decyzja znanego eksperta piłki nożnej i boksu. Wiadomość, którą otrzymał od byłego dziennikarza „Gazety Wyborczej” szokuje.

Mężczyzna w agresywny sposób skomentował przejście Mateusza Borka do TVP Sport. Dziennikarz sportowy postanowił opublikować treść wiadomości, którą otrzymał od „kolegi” po fachu.

Wyższy zasiłek dla bezrobotnych już dziś. Ile dokładnie można dostać?Wyższy zasiłek dla bezrobotnych już dziś. Ile dokładnie można dostać?Czytaj dalej

Mateusz Borek w TVP – atak innych dziennikarzy

Komentator przez długi czas związany był z Polsatem. Postanowił odejść ze stacji wiosną i jak sam mówił, wypowiedzenie umowy otrzymał listem. „Potwierdziłem, że podpisuję się pod tym zwolnieniem z pracy, natomiast generalnie mam trochę inną optykę na sposób zwolnienia” – mówił wówczas portalowi wirtualnemedia.pl. W sierpniu komentator związał się z TVP Sport i początkowo miał komentować tylko gale boksu, jednak zaledwie kilka dni temu, podczas jesiennej ramówki, okazało się że będzie on odpowiedzialny również za mecze piłkarskie. „Witamy cię w TVP, cieszymy się bardzo, że do nas dołączyłeś” – przywitał Mateusza Borka prezes TVP Jacek Kurski.

Gwiazda Pytanie na śniadanie z dnia na dzień straciła pracę. Jest niespodziewany komentarz, może namieszaćGwiazda Pytanie na śniadanie z dnia na dzień straciła pracę. Jest niespodziewany komentarz, może namieszaćCzytaj dalej

Atak byłego dziennikarza na nowego komentatora TVP

Po ogłoszeniu decyzji Mateusz Borek stał się ofiarą hejtu, którego doznał od „kolegi” z tej samej branży. Były dziennikarz „Gazety Wyborczej”, który obecnie pracuje dla TV Toya, Piotr Wesołowski zwrócił się do komentatora sportowego w dość niekulturalny sposób: „Jesteś zwykłą szm***. TVPisie” – taką wiadomość otrzymał Borek od Wesołowskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Media potwierdziły tragiczną wiadomość
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Premier z ważną informacją dla emerytów: Po latach poświęceń zasłużyliście

Była gwiazda Polsatu szybko skomentowała agresywny wpis: „Ludzie szybko namierzyli delikwenta. Skoro były dziennikarz GW a teraz TV Toya takie rzeczy pisze do komentatora sportowego w prywatnej wiadomości, to czego my możemy wymagać? Skoro niby ludzie na poziomie posługują się takim językiem?” – skomentował na Twitterze Mateusz Borek.

Zdjęcie użyte w artykule to kadr z filmu opublikowanego na kanale YouTube TVP Sport.

Źródło: [DoRzeczy.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawa totalnie sparaliżowana. Tak źle nie było od dawna, ludziom puszczają nerwy
  2. Wiceminister: “opłata cukrowa nie trafi do budżetu państwa”. Nie, Patkowski mija się z prawdą
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża