polsat. facebook.com/NaszNowyDom
Źródło: facebook.com/NaszNowyDom
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 29 Lipca 2020

Pożar nie jest pierwszą tragedią w "Nasz nowy dom". Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Polsat wspomina uczestniczkę programu Nasz Nowy Dom. Kasia Kamińska zginęła trzy lata temu w wyniku wypadku samochodowego. Prowadzony przez nią pojazd uderzył w drzewo.

Był to drugi wypadek w życiu Kasi. W pierwszym, który miał miejsce w 2016 roku, straciła nogę.

Po latach dziennikarka ujawniła, co stało się w TVN po katastrofie smoleńskiej. Trudno powstrzymać emocjePo latach dziennikarka ujawniła, co stało się w TVN po katastrofie smoleńskiej. Trudno powstrzymać emocjeCzytaj dalej

Polsat wspomina Kasię

O śmierci dziewczyny poinformowano na początku 2018 roku. - Niestety, Kasia 14 stycznia uległa wypadkowi. Razem z partnerem jechała z Lucynowa do Wyszkowa i straciła panowanie nad kierownicą. Samochód wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Dziewczyna zmarła w szpitalu w Warszawie w wyniku poniesionych obrażeń - informował wtedy dziennik Fakt.

Lidl od jutra czekać może oblężenie. Właśnie poznaliśmy najnowsze ofertyLidl od jutra czekać może oblężenie. Właśnie poznaliśmy najnowsze ofertyCzytaj dalej

Informację potwierdził również program Nasz Nowy Dom. - Kasiu... nie możemy uwierzyć, że już Cie z nami nie ma. Z ogromnym smutkiem żegnamy jedną z najdzielniejszych i najsilniejszych Bohaterek naszego programu. Rodzinie Kasi składamy najszczersze wyrazy współczucia. - napisano na profilu programu w serwisie społecznościowym Facebook.

Kasia trafiła do programu Nasz Nowy Dom po wypadku, jaki przeżyła w 2016 roku. Krótko po swoich osiemnastych urodzinach, Kasia Kamińska wracała ze szkoły. Nie do końca pamiętała jak dokładnie doszło do wypadku. - Szłam mostem kolejowym, nie usłyszałam nadjeżdżającego z tyłu pociągu. Gdy mnie potrącił, straciłam przytomność - relacjonowała w programie. Gdy została w szpitalu wybudzona ze śpiączki, lekarze poinformowali ją, że niestety musieli amputować jej lewą nogę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jeśli je masz, możesz zarobić ponad 8 tysięcy złotych. Chodzi o pozornie zwykłe 10 groszy
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Wielu kierowców nie przestrzega szczególnego przepisu. Przy obecnej pogodzie grozi to wysokim niebezpieczeństwem

Wtedy rozpoczęła się walka o zdobycie pieniędzy na niezwykle drogą protezę. Dzięki pomocy przyjaciół i znajomych udało się ją kupić.

Dwa tygodnie temu opisywaliśmy inną tragedię związaną z programem Nasz Nowy Dom. Wyremontowany przez Polsat dom pani Beaty z Antonina spłonął w pożarze wywołanym celowo przez znanego rodzinie mężczyznę, który przychodził często pomagać w przydomowych sprawunkach. Nie wiadomo, jaki był motyw działania sprawcy, który odpowie za swój czyn przed sądem.

Źródło: Viva

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Mocne słowa prezydenta Warszawy. Rafał Trzaskowski zabrał głos w sprawie zaplanowanego na sobotę marszu
  3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Turyści zachwycają się "polskim Dubajem". Nadmorski kurort co roku przyciąga tłumy Polaków

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!