Polsat Katarzyna Dowbor "Nasz Nowy Dom". Screen z programu "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan" - dostępny na YouTube.com/PolsatŹródło: Screen z programu "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan" - dostępny na YouTube.com/Polsat
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Lipca 2020

Katarzyna Dowbor zrozpaczona, nie może uwierzyć. Stało się coś tragicznego, chodzi o samotną matkę

Polsat produkuje program "Nasz Nowy Dom. Dzięki ciężkiej pracy Katarzyny Dowbor i całego zespołu pani Beata z Antonina dostała drugą szansę. Kobieta, która żyła w tragicznych warunkach spotkała się z zazdrością ze strony sąsiadów. Zawistny człowiek zniszczył cały dobytej samotnej matki.

"Nasz Nowy Dom" jest jednym z programów, który umożliwia potrzebującym rodzinom rozpoczęcie nowego życia. Katarzyna Dowbor wspólnie z grupą remontową jeździ po całej Polsce i odnawia zaniedbane mieszkania. Przebywają w nich biedni i poszkodowani przez życie ludzie. Kamery Polsatu nie raz ukazywały łzy radości Polek i Polaków, gdy zespół Dowbor decydował się na prowadzenie zmian w ich życiu. Ludzie, którzy żyli na rozpadających się posesjach, pełnych brudu, pleśni, często bez dostępu do ubikacji, budzili się w przytulnych i ciepłych mieszkaniach.

ZUS rusza z całkowicie nową usługą, powinni o niej wiedzieć wszyscy rodzice. Chodzi o wypłaty dodatkowego 500 plusZUS rusza z całkowicie nową usługą, powinni o niej wiedzieć wszyscy rodzice. Chodzi o wypłaty dodatkowego 500 plusCzytaj dalej

Polsat: Katarzyna Dowbor z "Nasz Nowy Dom" odmieniła sytuację samotnej matki. 

Do produkcji Polsatu zgłosiła się pani Beata z Antonina. Okazało się, że jest ona samotną matką, która żyję w nieludzkich warunkach. Mogłoby się wydawać, że jej dom nadawał się już tylko do rozbiurki. Katarzyna Dowbor z "Nasz Nowy Dom", mimo ciężkiej sytuacji architektonicznej, wzięła sprawy w swoje ręce i wyremontowała walącą się nieruchomość. W 2017 roku życie pani Beaty zmieniło się nie do poznania. Dzięki ogromnemu wsparciu ponownie mogła żyć w ciepłym i bezpiecznym miejscu. 

Zrobiłeś już plany na weekend? Wszystko może zostać zrujnowane, prognozy nie są sprzyjająceZrobiłeś już plany na weekend? Wszystko może zostać zrujnowane, prognozy nie są sprzyjająceCzytaj dalej

Po trzech latach doszło do tragedii. Zawistny sąsiad nie mógł poradzić sobie z sukcesem samotnej mamy, więc podpalił jej odnowiony dom. Urzędnicy gminni przekazali oficjalną informację na temat zniszczeń. Portal O2.pl wskazuje, że mieszkanie nie nadaje się do użytku.

"18 lipca 2020 r. pożar strawił w całości budynek mieszkalny rodziny zamieszkałej w Antoninie. Samotna matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową i całe wyposażenie znajdujące się we wnętrzu domu.Spłonęło wszystko, sytuacja rodziny jest bardzo trudna" - informują O2.pl przedstawiciele Urzędu Gminy w Ciechanowcu.

Z ustaleń policyjnych przekazanych przez O2.pl wynika, że przyczyną katastrofy było podpalenie. Przesłuchanie podejrzanego zakończyło się przyznaniem się do zarzucanego mu czynu. Mężczyzna utrzymywał dobre kontakty z panią Betą i pomagał jej w pracach ogrodowych. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zjadła w restauracji Gessler, zobaczyła rachunek i nie wytrzymała. Poczuła się oszukana, już nigdy u niej nie zje
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów. Aż trudno uwierzyć, zmiany dotkną też Lidla i Kauflanda
 

Polsat wspólnie z produkcją "Nasz Nowy Dom" dowiedział się o skandalicznych zdarzeniach. Katarzyna Dowbor na swoim Instagramie w ostrych słowach skomentowała słowa zazdrosnego mężczyzny. "Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców" - czytamy na Instagramie Katarzyny Dowbor.

Burmistrz Gminy Ciechanowiec zorganizował zrzutkę na rzecz pani Beaty. Zebrane środki mają zostać przeznaczone na odbudowę domu dla samotnej, pokrzywdzonej mamy. Pomoc można przekazać na e konto Stowarzyszenia Rodzina w Ciechanowcu. Numer konta: 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem "Dla Beaty”.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się screen urywka programu "Nasz Nowy Dom", dostępny na platformie YouTube.com/Polsat "Nasz Nowy Dom 10 - Odcinek 4 - Plan"
 

Polsat

 

Polsat

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Pożar autokaru z polskimi turystami. Wakacje zamieniły się w koszmar

Źródło: [Polsat News/O2.pl]