Na antenie Polsatu już po raz siedemnasty zostanie wyemitowany tradycyjny Mikołajkowy Blok Reklamowy.. LibreShot
Źródło: LibreShot
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 18 Listopada 2020

6 grudnia o 18:45 tysiące Polek i Polaków włączą Polsat. Wyjątkowa akcja powraca, przyciągnie tłumy

Na antenie Polsatu już po raz siedemnasty zostanie wyemitowany tradycyjny Mikołajkowy Blok Reklamowy. Całkowity dochód z akcji przekazywany jest na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat.

Kolejna edycja niezwykle popularnej akcji telewizji Polsat tradycyjnie rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 18:45. Każdy, kto włączy wówczas blok reklamowy emitowany przez stację, wspomoże tym samym chore dzieci będące podopiecznymi Fundacji Polsat.

"Podczas dotychczasowych szesnastu edycji udało się zebrać ponad 20 milionów złotych! Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitację chorych dzieci", czytamy w internetowym serwisie Polsatu News.

Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećSławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećCzytaj dalej

Polsat uruchamia kolejny Mikołajkowy Blok Reklamowy

Specjalne ogłoszenia zachęcające widzów do obejrzenia Mikołajkowego Bloku Reklamowego ruszą już 21 listopada w stacjach Grupy Polsat. Płynące z nich przesłanie będzie prezentować się klasycznie: im więcej widzów zasiądzie przed telewizorami, tym większa kwota będzie mogła wspomóc najmłodszych.

W rolę Mikołaja wcielił się znany z popularnego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Piotr Gąsowski. W tradycyjnych spotach udział wezmą ponadto Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała oraz Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Dopiero co przyznali mu miliony dotacji. Teraz okazuje się, że jeden z sukcesów Bayer Full jest tylko mitem
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

– Włącz Polsat, 6 grudnia o 18:45. Ten prosty gest już od 17 lat ma niesamowitą moc. Dzięki niemu Fundacja Polsat może wspierać m.in. leczenie i rehabilitację swoich podopiecznych – mówiła Krystyna Aldridge-Holc.

– Za tę ogromną pomoc dziękujemy wszystkim widzom, którzy co roku tak licznie zasiadają przed telewizorami, by obejrzeć Mikołajkowy Blok Reklamowy – dodała prezes Fundacji Polsat.

I dalej: – W tej edycji mamy drobną zmianę, nasz etatowy Mikołaj – Pan Krzysztof Kowalewski, który jest z nami od samego początku, wybrał się na krótki "urlop". Ale znalazł idealne zastępstwo, swojego przyjaciela, Piotra Gąsowskiego.

"Producentem spotów jest Krzysztof Hansz, a reżyserem – Maciej Kozłowski, natomiast animacje do głównego spotu przygotowało Studio Produkcyjne Orka", poinformowano w serwisie Polsatnews.pl.

Uwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaUwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaCzytaj dalej

"Pobijmy razem rekord"

Sprawę poruszono również w mediach społecznościowych. "Panie i Panowie, drodzy widzowie Telewizji Polsat i przyjaciele Fundacji Polsat, przywitajmy ciepło Piotra w roli Mikołaja. Pomóżmy mu wykonać robotę, aby jak najwięcej osób obejrzało Mikołajkowy Blok Reklamowy. Przekażcie rodzinie, znajomym, nastawcie przypomnienia, zróbcie udostępnienia", czytamy na Instagramie.

"Pobijmy razem rekord i zbierzmy miliony dla dzieciaków!", apelują przedstawiciele telewizji Polsat.

źródło: Polsatnews.pl / Instagram

W kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunkiW kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunkiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odważne słowa Ministra Zdrowia. Nie wszyscy specjaliści się z nimi zgadzają
  2. Nie mieści się w głowie co woda ogórkowa robi z organizmem. Pijesz ją?
  3. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  4. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  5. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  6. Nie żyje Andrzej Wawrzyniak. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, odeszła legenda, tysiące Polaków słyszało o jego podróżach
  7. Lego Masters okazało się wielkim sukcesem TVN. Odcinek zgromadził mnóstwo widzów, program uczy i bawi