Polsat Interwencja. Interwencja/Polsat/15.09.20/ScreenŹródło: Interwencja/Polsat/15.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Września 2020

Przez Sandrę mieszkańcy boją się wychodzić z domów. Zaczepiała nawet ich dzieci, Polsat nagłośnił niewiarygodną sprawę

Polsat nagłośnił skandaliczne wydarzenia z Gorzowa Wielkopolskiego. Reporterzy "Interwencji" relacjonują, że pani Sandra miała prześladować około 100 osób. Część pokrzywdzonych zgodziła się na rozmowę z dziennikarzami. Policja miała bagatelizować sprawę.

Telewizja Polsat wydaje znany program "Interwencja". Reporterzy medium objeżdzają Polskę i informują opinię publiczną o ludzkich dramatach. Tym razem nagłośniono wydarzenia, do jakich doszło w Gorzowie Wielkopolskim. Pani Sandra, jak relacjonuje stacja, od 13 lat ma nękać lokalną społeczność. Obraźliwe wpisy, anonimowe maile do pracodawców, nagabywanie małych dzieci, to zaledwie namiastka problemów, z jakimi ma zmagać się blisko 100 osób. 

Zaskakująca wpadka nowej prowadzącej Dzień Dobry TVN w programie na żywo. Nikt nie wiedział, jak zareagowaćZaskakująca wpadka nowej prowadzącej Dzień Dobry TVN w programie na żywo. Nikt nie wiedział, jak zareagowaćCzytaj dalej

Polsat nagłośnił skandaliczne zdarzenia. Pani Sandra czuje się bezkarna

Pani Ewelina zgodziła się na rozmowę z telewizją Polsat. Powiedziała, z czym ona oraz niektórzy mieszkańcy Gorzowa spotykają się ze strony swojego oprawcy. - Sandra ubzdurała sobie, że ojciec mojego syna nie żyje. Ojciec mojego dziecka żyje. Ma się znakomicie. Zaczepiła moje dziecko, gdy miało 8 lat na ulicy i zapytała, czy wie, dlaczego jego tata nie żyje - deklaruje dla "Interwencji". Zaniepokojona społeczność zgłosiła sprawę do organów ścigania. Sąsiedzi wskazywali, że policja miała bagatelizować sprawę. Dopiero teraz zapadł pierwszy wyrok w sprawie pani Sandry.

Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulcówWyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulcówCzytaj dalej

Wymiar sprawiedliwości uznał kobietę winną popełnienia czynu z artykułu 107 Kodeksu wykroczeń. Pani Sandra musi opłacić pierwszą grzywnę w wysokości tysiąca złotych. - Jak byłam w ciąży, to mówiła, że życzy mi, by mój płód szlag trafił. Ona życzyła śmierci mojemu dziecku - relacjonuje inna ofiara natrętnej sąsiadki. - Spotkała mnie pod galerią. Zaczęła jeździć za mną hulajnogą i mnie wyzywać i ubliżać. Nie działa sama. Ma swoją koleżankę i zawsze są razem. Boje się wyjść na miasto - wyznaje w rozmowie z telewizją Polsat.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 
2. Liczyły się sekundy, Karol Strasburger uratował życie córki. Mało kto zna 1 fakt z jego życia
3. Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymali

Polsat informuje, że w sprawie pani Sandry toczą się następne postępowania. Aż 100 osób miało zostać pokrzywdzonych jej działaniami. - Nazwała mojego męża frajerem, że pewnie ten nadkomisarz to mnie już wyr***. Była taka sprawa, że o 21 odbieram domofon, a tu pizzeria. Ale ja pizzy nie zamawiałam. Ktoś zamówił pizze do mnie na 150 złotych - relacjonuje rozmówczyni reporterów "Interwencji". Pani Sandra zgodziła się na rozmowę z medium. Wypiera się przedstawionych zarzutów oraz deklaruje, że wyroki sądu są dla niej krzywdzące. Już w najbliższej przyszłości wymiar sprawiedliwości rozpatrzy kolejne sprawy dotyczące działań pani Sandry.

Tragiczny wypadek, Karol Starsburger musiał reanimować swoją roczną córeczkę Laurę. Dramatyczne wyznanieTragiczny wypadek, Karol Starsburger musiał reanimować swoją roczną córeczkę Laurę. Dramatyczne wyznanieCzytaj dalej

Źródło: [Polsat/Interwencja]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Waloryzacja emerytur 2021 ciosem w seniorów. Świadczenia niższe niż się spodziewano
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?