Polsat. Kolejne kontrowersje w "Wyspie miłości".. Screen z Polsat/ "Love Island"
Źródło: Screen z Polsat/ "Love Island"
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 15 Września 2020

Polsat: nagła awantura na antenie, posypały się wulgaryzmy i wyzwiska. Widzowie oniemieli

Polsat wystartował z nową ramówką. Na antenie prywatnego nadawcy coś dla siebie odnajdą również widzowie szukające niecodziennej rozrywki. W tę grupę wycelowano program "Love Island. Wyspa miłości", której uczestnicy raz po raz raczą nas przedziwnymi zachowaniami.

"Wyspa miłości", proponowany telewidzom reality show klasycznie oparty na amerykańskiej formule, raz po raz przynosi trudne do uwierzenia zachowania uczestników. Dla przykładu przypomnijmy, że przed kilkoma dniami występujące w programie panie z nakazu produkcji miały przywdziać strój kąpielowy, następnie włożyć kostki lodu do górnej części kostiumu, przejść kilka metrów i bez użycia rąk wsadzić je w bokserki swoich partnerów. Kolejno musiały roztopić włożoną uprzednio kostkę lodu, używając do tego własnych pośladków.

Pani Joanna żyła w ciągłym strachu o życie swojej mamy i małego Kajetana. Porażające warunki życia, ekipa Pani Joanna żyła w ciągłym strachu o życie swojej mamy i małego Kajetana. Porażające warunki życia, ekipa "Nasz nowy dom" musiała interweniowaćCzytaj dalej

"Polsat". Kłótnia w popularnym programie

Producentom trudno odmówić zatem osobliwie prezentowanej kreatywności, a ciekawych treści swoimi zachowaniami dostarczają nam też z własnej woli sami uczestnicy. W trakcie poniedziałkowego odcinka doszło do interesującej w swym przebiegu kłótni, którą portal Plotek.pl nazywa "poważną awanturą". Panie o imionach Ada i Alicja pokłóciły się o flirt drugiej z wymienionych uczestniczek z nowo przybyłym do programu Kamilem.

Tomasz Komenda nie może doczekać się spokoju. Kolejny bolesny cios ze strony rodziny zamordowanejTomasz Komenda nie może doczekać się spokoju. Kolejny bolesny cios ze strony rodziny zamordowanejCzytaj dalej

Zdaniem pierwszej z nich jej koleżanka odsunęła tym samym na bok swojego poprzedniego partnera. Tak oto wywiązał się jedyny w swoim rodzaju dialog. – Przyszedł Kamil, a Mika został odsunięty – skarżyła się Ada, na co Alicja odpowiedziała, wskazując, że chciał jedynie poznać nową osobę. Tu do dyskusji włączyła się trzecia uczestniczka. – Ja cię po południu pytałam, jak z Miką i powiedziałaś, że spoko, że dalej jest fajnie. Nie przyznałaś się, że Kamil ci się podoba – stwierdziła Ola.

DZISIAJ GRZEJE: 1. J"Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Kupił pieczywo za pomocą kasy samoobsługowej, oszukał na 2 zł. Nagle ujął go ochroniarz, porażające co mu grozi

Wspomniana awantura miała rozpętać się, gdy do gry wkroczyła Justyna, która to z kolei przekazała Alicji, że Ada miałaby rozpowiadać, jakoby tej podobał się niejaki Mikołaj. W całości połapać się niełatwo, ale wymiana zdań między paniami po raz kolejny nie rozczarowała. – Ada, czy ciebie poje*ało?! O co chodzi z Mikołajem?! – pytała jedna. I dalej: – On ci chodzi po głowie.

Nepotyzm czy zrozumiała decyzja? Kinga Duda z nowym stanowiskiemNepotyzm czy zrozumiała decyzja? Kinga Duda z nowym stanowiskiemCzytaj dalej

To miało zdenerwować Alę. – Ty jesteś chora? W życiu nic takiego nie powiedziałam – zapewniała. Całość tyleż żywiołowa, co zabawna. Kłótnie zakończyły łzy. Po chwili panie pogodziły się jednak, padając sobie w ramiona. Osoby zainteresowane podobnymi atrakcjami odsyłamy do show Polsatu. Kolejne odcinki telewizja emituje codziennie o godzinie 21:10.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rydzyk z ogromną dotacją jeszcze w tym roku. Dostanie 64,4 mln zł, już wiemy na co
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Sekret na idealnie soczyste kotlety mielone. Zdziwisz się jakie to proste
  4. Robert Makłowicz 9 lat temu podjął przełomową decyzję. Odmieniła jego życie
  5. Wraca temat podwyżek dla polityków. Prace po cichu już rozpoczęte, poznaliśmy szczegóły
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źrodło: RMF FM