Polsat wyemitował niecodzienny program. Polsat News/ screen
Źródło: Polsat News/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Maja 2020

Zdumiewające sceny w Polsacie na żywo. Poseł nie mógł powstrzymać śmiechu mimo upomnień prowadzącej

Polsat na łamach swojej stacji wyemitował niecodzienny materiał. Wszystko poszło na żywo. W programie prowadzonym przez Agnieszkę Gozdyrę jeden z parlamentarzystów nie był w stanie się opanować. Nie pomógł mu w tym fakt, że dziennikarka zwracała uwagę na jego zachowanie.

Wyzwanie Hot16Challenge cieszy się ogromną popularnością. Udział biorą w nim nie tylko muzycy, ale i aktorzy, celebryci oraz politycy. Zaangażowali się też przedstawiciele starszego pokolenia. Jest to między innymi Andrzej Seweryn oraz Artur Andrus. Całe przedsięwzięcie polega na nagraniu 16 wersów rapu. Film należy opublikować w swoich mediach społecznościowych. Niezbędne jest załączenie linka do zbiórki na niedofinansowaną służbę zdrowia.

Pilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Koniec ważnych obostrzeń, znamy datyPilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Koniec ważnych obostrzeń, znamy datyCzytaj dalej

Polsat podczas emisji programu zarejestrował nietypowe zdarzenie

Na łamach stacji poruszono temat utworu muzycznego autorstwa prezydenta Andrzeja Dudy. Redaktorka spytała przedstawicielkę PiS-u o to, co oznaczają słowa o ostrym cieniu mgły. Podczas zawiłych tłumaczeń posłanki Prawa i Sprawiedliwość rozległ się gromki śmiech. Okazało się, że poseł lewicy, Tomasz Trela nie może powstrzymać emocji. Swoją radość ręką próbowała zakryć również Gozdyra. Przedstawiciel koalicji partii lewicowych nie reagował na upomnienia prowadzącej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawę czeka paraliż? Szykuje się ogromny strajk, padła oficjalna data
2. Wiele osób nawet nie wiedziało, że straciło oszczędności swojego życia. Upadek banku pociągnął ich za sobą

Nagranie rapującego prezydenta Dudy bije rekordy popularności. W wyświetleniach przegonił on między innymi Dawida Podsiadłe. Został jednak skrytykowany przez polskich raperów. Nie brakuje głosów krytyki mówiących, że to z winy Prawa i Sprawiedliwości służba zdrowia zmaga się z brakami finansowymi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacimy kolejne miliony za wydruk nowych kart wyborczych
  2. Wypłaćcie gotówkę, zróbcie przelewy. Banki ostrzegają, że w weekend będzie to niemożliwe
  3. Edyta Górniak niebezpiecznie straszyła internautów. Dostała odpowiedź, której nie mogła się spodziewać
  4. Wierny człowiek Tadeusza Rydzyka wystosował niebezpieczny apel. Miejmy nadzieję, że zostanie potraktowany z przymrużeniem oka
  5. “Ja jestem od traktora do internetu”. Lech Wałęsa w bardzo trudnej sytuacji, szuka nowej pracy
  6. Szumowski o ściąganiu maseczek w Polsce. Dobitne słowa

Źródło: [Polsat News]