Polsat. Polsat/Interwencja/090920/Screen
Źródło: Polsat/Interwencja/090920/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Września 2020

Niemal cała wieś zebrała się pod domem pana Patryka, zaczął się lincz. Dantejskie sceny w polskiej miejscowości opisał Polsat

Polsat podał przykre wiadomości. Mieszkańcy niewielkiej wsi zmagają się z sąsiedzkim konfliktem. Przesunięcie płotu zainicjowało wielki spór. W ruch miały iść petardy, koktajle Mołotowa oraz groźby karalne. Pod domem sąsiada zaczęły się zgromadzenia.

Telewizja Polsat opublikowała zaskakujący materiał. Reporterzy "Interwencji" przyjrzeli się niepokojącym wydarzeniom z małej wsi, Drzewce. Mieszkańcy Wielkopolski od dłuższego czasu znajdują się w poważnym sporze. W całe zamieszanie angażowano wymiar sprawiedliwości oraz prokuraturę. Problem granicy płotu urósł do niebotycznych rozmiarów. Pod domem pana Patryka dochodzi do zgromadzeń. Mężczyzna uważa, że jest prześladowany. Inni deklarują, że to właśnie on jest prześladowcą.

Obrazy WTV"W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?Czytaj dalej

Polsat. Reporterzy "Interwencji" ujawniają poważny spór w Drzewcach

Mieszkańcy wsi relacjonują reporterom telewizji Polsat, że jeden z mężczyzn przesunął płot o 15 centymetrów. Pan Patryk wygrał postępowanie rozgraniczeniowe, co doprowadziło do ponownego przesunięcia płotu o 17 centrymentrów. - Główną przyczyną (konfliktu - przyp. red.) było wygrane przeze mnie postępowanie rozgraniczeniowe - mówi mieszkaniec Drzewca dla "Interwencji". Okazało się, że wyrok nie zakończył problemów lokalnej społeczności. - Ten płot stoi już 27 lat. Ale nie chcieliśmy zrobić problemu, więc posunęliśmy tak, jak wymierzyli. W tym czasie pan Patryk w nocy wyciął nam ten płot - opowiada inna rozmówczyni Polsatu.

Nawet do 30 tys. zł. Warto się pośpieszyć i sprawdzić, ponieważ termin mija już 30 wrześniaNawet do 30 tys. zł. Warto się pośpieszyć i sprawdzić, ponieważ termin mija już 30 wrześniaCzytaj dalej

Pan Patryk miał publikować zdjęcia nieżyjącego ojca swojego sąsiada. - Zaczął udostępniać zdjęcia i pisać, że Gabriel nie wychował swojego syna - wyznaje dla telewizji Polsat pan Maciej. W konflikt sąsiedzki zaangażowała się prokuratura. Wydano już pierwsze zakazy zbliżania. Niektórzy przedstawiciele lokalnej społeczności deklarowali, że boją się o swoje bezpieczeństwo. Pani Anna czuje się nękana już od trzech lat.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wrzuć torebki po herbacie do toalety. Poczekaj 20 minut, stanie się niewiarygodne

Polsat przedstawił zaskakującą relacje z małej, wielkopolskiej wsi. Pan Patryk odpiera zarzuty sąsiadów. Sam określa się jako osobę prześladowaną. - Zaczęło się wycinanie drzew z mojej posesji, dziury w dachu przez petardy, koktajle mołotowa - opowiada mężczyzna. Oskarżył innego sąsiada o obnażanie się przed jego matką. Sąd jednak uniewinnił oskarżonego.

Usłyszał w Usłyszał w "Top Model", że nie ma żadnych szans. Spektakularnie schudł i przyszedł ponownie, niezwykła historiaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciele psów muszą być gotowi na nowy obowiązek. Znajdzie się w nowelizacji ustawy
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źródło: [Polsat/Interwencja]