Polsat. Awantura w studiu stacji przed galą KSW.. Polsatnews.plŹródło: Polsatnews.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Lipca 2020

Nagła awantura w studiu Polsatu. Prowadzący rozdzielali gości, zadziwiające sceny

Polsat Sport w sobotę transmitować będzie galę KSW 53, której kwintesencją jest trzeci pojedynek między Mateuszem Gamrotem a Normanem Parke'iem. Starciu towarzyszą liczne kontrowersje i wyzwiska, które padają z obu stron. Do awantury między zawodnikami doszło także w studiu stacji.

Już w najbliższą sobotę Mateusz Gamrot i mający za sobą przeszłość w organizacji UFC Norman Parke po raz trzeci staną naprzeciw siebie w klatce. Starcie zawodników uświetni nadchodzącą 53. galę najsłynniejszej polskiej organizacji zrzeszającej zawodników MMA – KSW.

Nagła bójka na wiecu Andrzeja Dudy. Agresor wykrzykiwał wulgarne hasła, groził śmierciąNagła bójka na wiecu Andrzeja Dudy. Agresor wykrzykiwał wulgarne hasła, groził śmierciąCzytaj dalej

Polsat. Emocje przed galą KSW 53

Poprzednie starcia obfitowały nie tylko w emocje, ale również liczne pozasportowe kontrowersje. Pierwszy pojedynek wygrał Polak. Drugi uznano z kolei za "nieodbyty" po tym, jak popularny "Gamer" włożył palec do oka Irlandczyka, który w 2012 został zwycięzcą prowadzącego do UFC, prestiżowego programu "The Ultimate Fighter".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
2. Poszukują osób, które były w 2 miejscach nad polskim morzem. Bardzo poważna sprawa

– Jestem jego nemezis. Wracam, żeby wbić ostatni gwóźdź do jego trumny. Czas go skończyć. Niech się pakuje i wyjeżdża walczyć gdzieś indziej – zapowiadał Parke, cytowany przez "Przegląd Sportowy". W odpowiedzi Gamrot zapewniał, że Irlandczyk "odszczeka swoje słowa w klatce".

Do awantury między zawodnikami, którzy 11 lipca zakończą trylogię, jaką stała się ich rywalizacja, doszło również w trakcie programu "Koloseum" emitowanego przez Polsat Sport. Spięcie między Gamrotem a Parke'iem było na tyle poważne, że do ich rozdzielenia zmuszeni byli prowadzący. Konflikt między panami ostatecznie wyjaśni jednak klatka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NFZ z ważnym apelem do pacjentów. Dotyczy rejestracji do lekarzy, weszły kolejne zmiany
  2. Wybuch gazu w Grójcu. Trwa akcja ratunkowa, strażacy ewakuują budynek
  3. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
  4. Zaskakujące informacje tuż przed drugą turą wyborów, chodzi o Wiadomości TVP. Jest ważny haczyk
  5. Znamy majątek Stanisława Piotrowicza. Jego oświadczenie może zaskakiwać
  6. Fotoradar uwiecznił "najszybszy" samochód świata. Wskazał ponad 700 km/h

Źródło: Polsatnews.pl / Przegląd Sportowy

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News