Polsat. Dziennikarze przejdą profilaktyczne testy na koronawirusa.. (zdj. il.)EAST NEWSŹródło: (zdj. il.)EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Czerwca 2020

Polsat nie miał innego wyjścia. Pracownicy stacji poddani testom, podwyższone standardy bezpieczeństwa nadal obowiązują w siedzibie

Polsat poinformował o profilaktycznych testach na obecność koronawirusa, jakie z konieczności przejdą dziennikarze telewizji. Badania mają związek z zapewnieniem poczucia bezpieczeństwa gościom, którzy powrócili do studia wraz z początkiem czerwca. Poinformowano, że pracownicy stacji powoli wracają do normalnego trybu pracy.

W związku z ponownym zapraszaniem gości do studia "Wydarzeń" oraz Polsat News dziennikarze stacji przejdą profilaktyczne testy na obecność wirusa. – Zależy nam na bezpieczeństwie i jak największym komforcie pracy zarówno naszych dziennikarzy, jak i ich gości i rozmówców – poinformował Członek Zarządu Telewizji Polsat Adam Nowe.

Dzieje się teraz, naprawdę. Konflikt na granicy polsko-czeskiej, żołnierze zaanektowali kapliczkęDzieje się teraz, naprawdę. Konflikt na granicy polsko-czeskiej, żołnierze zaanektowali kapliczkęCzytaj dalej

Polsat informuje o środkach bezpieczeństwa

– Chcemy mieć pewność, że wszyscy czują się bezpiecznie – zapewnia Adam Nowe, cytowany przez Polsatnews.pl. Telewizja poinformowała również o obowiązujących w stacji podwyższonych standardach bezpieczeństwa. Jak czytamy, część pracowników nadal pracuje w formie zdalnej. W budynku obowiązywać ma nakaz zakrywania nosa i ust w częściach wspólnych oraz korzystania ze środków dezynfekacyjnych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczne wiadomości z lubelskiego. Pod gruzami mogą być uwięzieni ludzie, doszło do wybuchu
2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

Polsat przekazał ponadto informacje o zainstalowanych w kwietniu dodatkowych urządzeniach oczyszczających powietrze. Wybrane rozwiązanie ma być stosowane zarówno w budynkach o charakterze komercyjnym, jak i w polskich szpitalach.

"Telewizja Polsat wprowadziła między innymi pracę zdalną, jak również pracę rotacyjną zespołów, które musiały być na miejscu lub w terenie", czytamy w komunikacie. Część redakcji miała także otrzymać zapasowe studia oraz centra emisyjne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Wszystko ma zacząć się dosłownie za chwilę. Krzysztof Jackowski ostrzega Warszawiaków. Zdradzamy co powiedział
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Źródła: Polsatnews.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News