Polsat. Wikimedia/Jon SullivanŹródło: Wikimedia/Jon Sullivan
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Grudnia 2020

Żałoba w rodzinie aktora Polsatu. Stracił najbliższą osobę, "zbyt rzadko mówiliśmy sobie kocham cię"

Aktor telewizji Polsat musi pożegnać się ze swoim ojcem. Łukasz Płoszajski, bo o nim mowa, od września nie mógł odwiedzić bliskiego w szpitalu. Przykrą informacją podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  • Od września ojciec aktora walczył z wirusem
  • Pobyt w placówce przedłużyły powikłania 
  • "Dziękuje Ci za to, że spełniałeś moje wszystkie marzenia" - wspomniał ojca Płoszajski

"Dziękuje Ci za to, że spełniałeś moje wszystkie marzenia Tato, że nauczyłeś mnie jeździć na rowerze, na nartach, pływać i że robiłeś mi samolot, a ja zrzucałem bomby" - czytamy we wpisie jednej z twarzy Polsatu na Instagramie. 

Czy poznajecie ten dom? Mieszka w nim budzący skrajne emocje polityk, sąsiedzi zabrali głosCzy poznajecie ten dom? Mieszka w nim budzący skrajne emocje polityk, sąsiedzi zabrali głosCzytaj dalej

Gwiazdor telewizji Polsat stracił ojca. Od września walczył o życie w szpitalu

Ojciec Płoszajskiego początkowo został źle zdiagnozowany. Przypadłości, z którymi walczył mężczyzna, zostały odebrane jako zapalenie płuc. Po wizycie lekarza w sanatorium zasugerowano inną chorobę, jednak senior miał zostać wypuszczony z ośrodka bez należytej kontroli. 

Zobacz także: Apel widzów do Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Burza w sieci

Aktor deklarował, że przez dwa tygodnie postępujące objawy nie były leczone przez wzgląd na brak dostępu do opieki medycznej. Cierpiącemu pozostawały jedynie teleporady. Później okazało się, że przyczyną złego samopoczucia był koronawirus. Zakażenie udało się zwalczyć, jednak powikłania prędko dały o sobie znać. 

Rząd nie powie, jak oszukał pielęgniarki. Rząd nie powie, jak oszukał pielęgniarki. "Sytuacja niebezpieczna dla pracownika i pacjenta", dramatyczna relacja z pracy w szpitaluCzytaj dalej

Opinia publiczna dowiedziała się o przykrym zdarzeniu 3 grudnia. 

"Dziękuję za tysiące zabaw, chowanie pistoletów pod korzeniem, za to, że nauczyłeś mnie łowić ryby i zbierać grzyby, i grać w karty, i za to, że nosiłeś mnie na barana, i za to, że pokazałeś mi, co jest w życiu ważne" -  czytamy w obszernym wpisie. "Zbyt rzadko mówiliśmy sobie Kocham Cię ale wiemy obydwaj, że tak właśnie było. Kocham Cię Tato i nigdy nie zapomnę Twoich ostatnich słów" - dodawał gwiazdor Polsatu.

Łukasz Płoszajski jest aktorem oraz iluzjonistą. Od 2002 roku możemy obserwować rozwój jego kariery zawodowej. Występował między innymi w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, Teatrze Telewizyjnym, czy też we wrocławskim Teatrze Komedia.

Widzowie Polsatu mogą znać artystę z telenoweli "Pierwsza miłość". Debiut Płoszajskiego przed odbiornikami miał miejsce jeszcze przed 2004 rokiem, gdy grał na planie "Magazynu Kryminalnego 997" oraz "Biura Kryminalnego i Fali Zbrodni Kryminalnych". 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wyrazy współczucia przekazali nie tylko fani artysty, ale też przedstawiciele wielkiego świata show-biznesu. "Kochany ... bardzo mi przykro ... przytulam Cię najcieplej" - napisała Edyta Herbuś. "Bardzo mi przykro. Moje kondolencje. Wyrazy współczucia" - dodawała Monika Dryl, której wtórowała Ewa Gawryluk. 

Nie znamy szczegółów dotyczących przeprowadzenia pogrzebu. W dobie kryzysu epidemicznego Płoszajski może wyprawić skromną ceremonię lub przeczekać z przedsięwzięciem do końca pandemii. W tym przykrym czasie pozostaje jedynie złożenie kondolencji i życzenie szybkiego aktorowi szybkiego stanięcia na nogi. 

Nieznane wspomnienie Rydzyka z początków Radia Maryja trafiło do sieci. Nieznane wspomnienie Rydzyka z początków Radia Maryja trafiło do sieci. "Pamiętam, przerażenie we mnie wzbudziło"Czytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: