Polsat. Interwencja/Polsat/30.09.20/ScreenŹródło: Interwencja/Polsat/30.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Października 2020

Wylewa nieczystości przez balkon, czasami sąsiedzi nie mogą wejść do windy. Dramatyczne sceny w podwarszawskim bloku

Telewizja Polsat podjęła kolejną "Interwencję". "Jesteśmy zdesperowani, pomóżcie" - pisali do medium potrzebujący. Fekalia kobiety dosłownie zalewają mieszkańców bloku. Odchody znajdują się w windzie, na elewacji oraz balkonach sąsiadów.

Mieszkańcy niewielkiej miejscowości pod Warszawą zgłosili się do Polsatu z prośbą o wsparcie. "Interwencja" wielokrotnie pomagała rozwiązać dramaty, które dręczą Polki i Polaków. Tym razem uciążliwe zdarzenie ma miejsce w Markach. Chodzi o jedną z członkiń lokalnej społeczności, która załatwia potrzeby fizjologiczne na podłodze. Rozmówcy Polsatu deklarują, że ich sąsiadka zbiera swoje fekalia, a następnie wylewa je za okno. Wywołuje to ogromny fetor, który uniemożliwia mieszkańcom codzienne funkcjonowanie. - Nie chce niczyjej pomocy, ja sobie wszystko zrobię sama - deklarowała sprawczyni zamieszania.

Kinga Duda dostała specjalną Kinga Duda dostała specjalną "misję"? Zaskakujące sugestie mogą wszystko tłumaczyćCzytaj dalej

Telewizja Polsat odkryła, co dzieje się w Markach

Rozmówcy Polsatu wymieniali, z czym muszą się zmagać, odkąd żyją wspólnie z uciążliwą sąsiadką. - Zdarzyło się kilkakrotnie, że wylewała przez balkon fekalia, to wszystko ścieka po budynku z piątego piętra aż na parter. Kilka razy już musiałam czyścić swój balkon, balustradę - wskazywała jedna z mieszkanek Marek. Sprawczyni nie reaguje na prośby, uwagi oraz upomnienia. - Czasami w windzie potrafi być tak narobione. Pamiętam, że trzy piętra musiałam z rowerami schodzić klatką, bo nie dało się wejść do windy - deklaruje inna kobieta dla telewizji Polsat.

Twarz TVP Info nagle zniknie z anteny stacji? Wszystko może się zmienić, zaskakująceTwarz TVP Info nagle zniknie z anteny stacji? Wszystko może się zmienić, zaskakująceCzytaj dalej

Do zdarzeń odniosła się uciążliwa lokatorka. Co więcej, kobieta wpuściła do swojego mieszkania reporterów Polsatu. Na podłodze leżały odchody, a w torebce znajdował się alkohol, należący do problematycznej sąsiadki. Jak informują autorzy pisma do redakcji "Interwencji", kobieta odmawia przyjęcia wsparcia. Pozostała sama bez pomocy, jakiej mieli udzielać jej synowie. Mieszkanie, w którym przebywa, jest własnościowe, co uniemożliwia wyrzucenie jej z bloku. - Pierwszy raz, proszę pani, mieszkam w bloku, ja mieszkałam w domu na 300 metrach. Ja jestem w tym wieku, że mam problemy z trzymaniem moczu, trzymaniem kału - komentowała dla telewizji Polsat.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kardynał Dziwisz zataił kwestie związane z pedofilią w Kościele? Wiemy, o czym milczy hierarcha
2. Dodaj 2 łyżki do ciasta, a zmienisz ich kolor i smak. Pierogi na słodko w zupełnie nowej odsłonie pokocha cała rodzina
3. Jarosław Kaczyński nie przyjmuje sprzeciwów. W PiS polecą głowy?

Telewizja Polsat poprosiła o komentarz przedstawicieli spółdzieli mieszkaniowej. Rozmówcy "Interwencji" wyjaśnili, że żaden z pracowników administracji nie ma prawa wejść na teren mieszkania. Sanepid również nie chce zająć się problemem społeczności Marek. Podobnie zareagowała pomoc społeczna, która nie chciał udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytania Spółdzielni "SAM 81". - Pomoc społeczna odpowiedziała nam bardzo wymijająco, że mają kontakt do dwóch synów i zobowiązali się oni pomagać tej pani utrzymywać mieszkanie w należytym stanie - deklaruje prezes instytucji.

Na poniższym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z materiału telewizji Polsat wyemitowanego w ramach programu "Interwencja" 30.09.20.

Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Było 500 plus, teraz czas na 1500 plus. Warunki przyznania świadczenia są proste
  2. Policja poszukuje tego mężczyzny. Nie uwierzycie, co ma na sumieniu
  3. Zero empatii? Odchodzący minister edukacji naubliżał osobom, które sprzeciwiły się agresji wobec dzieci LGBT.
  4. Zaskakujące vademecum episkopatu. Księża nie będą mogli spotykać się z małoletnimi sam na sam
  5. Ostatnie wydanie "Wiadomości" TVP nie zostanie zapomniane. Ofiary prześladowań potraktowane w okropny sposób
  6. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo

Źródło: [Polsat/Interwencja]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News