Mateusz Morawiecki. Flickr/KPRMŹródło: Flickr/KPRM
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 25 Czerwca 2020

Polska aktorka wulgarnie obraziła premiera. Teraz próbuje się tłumaczyć

Viola Kołakowska w ostatnim czasie bardzo ostro komentuje polska politykę. Wcześniej matka dzieci Tomasza Karolaka obraziła ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Tym razem w wulgarny sposób zaatakowała premiera Mateusza Morawieckiego, po czym wycofała się ze swoich słów.

Celebrytce puściły nerwy przez oświadczenie Mateusza Morawieckiego, który oznajmił, że niewykluczone jest, że we wrześniu dzieci będą kontynuowały zdalne nauczanie. Aktorka i modelka wpadła w szał i na swoim koncie na Instagramie wylała wiadro pomyj na premiera.
 

Viola Kołakowska pokazuje „środkowy palec”

 
Celebrytka odniosła się do zdalnego nauczania, które zostało przymusowo wprowadzone w polskich szkołach ze względu na epidemię koronawirusa. Aktorka już od pewnego czasu podważa działania rządu, otwarcie krytykując sposób radzenia sobie z zagrożeniem. Na początku czerwca zaatakowała ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, którego nazwała wówczas „jaszczurem chcącym wykończyć psychicznie dzieci”. Viola Kołakowska aktywnie zachęca swoich obserwatorów do podpisywania petycji sprzeciwiającej się przedłużeniu zdalnego nauczania w kolejnym roku szkolnym. Atak na Szumowskiego to nic, w porównaniu ze słowami, jakie aktorka wymierzyła w stronę Morawieckiego, gdy dowiedziała się o kontynuacji nauczania zdalnego. „Morawiecki, ty nieludzki tchórzu, chamie skończony, jeżeli nie odwołasz, to gwarantuję, że powiesimy za jaja naszego premiera Morawieckiego albo go oskalpujemy” – mówi na swoim nagraniu „instastory” Kołakowska.

Viola Kołakowska atakuje rząd w sprawie zdalnego nauczania
 

Viola Kołakowska wycofuje swoje słowa, ale nie przeprasza

 
Po kilku godzinach aktorka postanowiła wycofać się ze swoich słów. Jak podaje Wirtualna Polska, Viola Kołakowska stwierdziła, że był to tylko i wyłącznie skrót myślowy i że nie zamierzała nikomu grozić. - „Musiałam wykasować instastory z wczoraj, gdzie w emocjach powiedziała, że cytuję „powieszę za jaja". Wiadomo, że nikogo nie będę wieszać za nic, ani nie miała to być żadna groźba” – tłumaczyła się aktorka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Episkopat komentuje zachowanie biskupa Edwarda Janiaka 2. Polska aktorka zapozowała bez ubrań. Zrobiła to dla innych kobiet

Według redakcji wp.pl, ktoś doradził Kołakowskiej, aby wycofała się ze swoich słów i wystosowała przeprosiny. Ta jednak posłuchała się tylko połowicznie, gdyż premier Mateusz Morawiecki może próżno doszukiwać się w jej oświadczeniu słowa „przepraszam”.

 

Źródło: [se.pl, wp.pl, Instagram]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury
  2. Kolejne pieniądze popłyną do Polaków. Prezydent właśnie podpisał ustawę. "Dudowe" 1400 plus
  3. Skandaliczna manipulacja w TVP Info. Rafał Trzaskowski znów publicznie oczerniony, sytuacja, jakiej nie było
  4. Skandaliczne, znów zaostrzenie kar za aborcję? Kobiety mają dość i znów wyjdą na ulicę
  5. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet
  6. Niebezpieczna awaria w sieci Orange. Routery i modemy mogą się palić