Kinga Duda. Andrzej Iwanczuk/REPORTERŹródło: Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 14 Lipca 2020

Kinga Duda podjęła kluczową decyzję. Ujawniamy gdzie będzie mieszkać

Sprawa miejsca zamieszkania Kingi Dudy wzbudza wiele emocji wśród Polaków. Wiemy, gdzie na stałe zamieszka córka prezydenta Andrzeja Dudy.

Córka prezydenta od pewnego czasu mieszka w Wielkiej Brytanii i jeszcze do niedawna informowała, że zamierza zostać w Londynie na stałe. Jak podaje „Super Express”, Kinga Duda zmieniła jednak zdanie i zamierza powrócić do Polski.

Kinga Duda wraca do kraju


Przeprowadzka do stolicy Wielkiej Brytanii początkowo była spowodowana zdobyciem przez Kingę Dudę wyróżnienia w międzynarodowym konkursie prawniczym, który jako nagrodę oferował staż w jednej z kancelarii w Londynie. Anglia tak spodobała się córce Andrzeja Dudy, że jeszcze do niedawna deklarowała, iż pomimo zakończenia stażu zamierza pozostać na terenie Zjednoczonego Królestwa już na stałe. Jednak jak informuje „Super Express”, 25-letnia Kinga Duda zamierza powrócić do kraju.

Dziadek zdradził plany Kingi Dudy

Informacje o powrocie córki Andrzeja Dudy zdradził jej dziadek, który w wywiadzie dla „Super Expressu” ujawnił, jakie plany na najbliższą przyszłość ma jego wnuczka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chcesz tanio kupić samochód? PKO BP ma świetną ofertę 2. Będziemy mieli nowy rząd? Jadwiga Emilewicz odpowiada

„Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki” – mówił prof. Jan Tadeusz Duda, ojciec prezydenta Polski.

Źródło: [Super Express]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziemy mieli nowy rząd? Jadwiga Emilewicz odpowiada
  2. Chcesz tanio kupić samochód? PKO BP ma świetną ofertę
  3. Po zabójstwie córki Eleni zdecydowała się wykonać telefon. Niewiele osób wie o tej części tragicznej historii
  4. Możesz dostać nawet 100 tys. zł. Wielka oferta Biedronki

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News